Entertainment

Kłopoty w raju? „Niewygodna” wymiana zdań Kena Urkera i Gypsy Rose Blanchard na żywo na TikToku staje się wirusowa

Kiedy para ogłosiła, że ​​spodziewa się swojego pierwszego dziecka w styczniu 2025 roku, Ken postanowił przeprowadzić transmisję na żywo na TikToku, aby podzielić się sensacyjną nowiną o dziecku.

Podczas gdy dwójka aktorów odpowiadała na setki pytań fanów, sytuacja między Kenem Urkerem i Gypsy Rose Blanchard zrobiła się nieco niezręczna, gdy zaczęli rozmawiać o liście prezentów dla dziecka. Fani zaczęli mieć wątpliwości co do statusu ich związku.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Czy Ken i Gypsy Rose mają trudne chwile?

Instagram | Gypsy Rose Blanchard

W środę Ken Urker pojawił się na żywo na TikToku, odnosząc się do ostatnich wiadomości o dziecku ze swoimi obserwatorami. Podczas wymiany zdań między nim a Gypsy, sytuacja wydaje się nieco niezręczna, ponieważ fani siedzieli tam i obserwowali, jak wszystko się rozwija.

Klip, który został nagrany i udostępniony na innym koncie TikTok, zaczyna się od słów Gypsy: „Znajdę to dla ciebie”.

„Jaki był komentarz? Po prostu powiedz mi” – odpowiedział Ken.

“To było […]„, odpowiedział były skazaniec, co oznacza, że ​​sytuacja staje się nieco niepewna. „O czym?” – powiedział Ken, odsuwając telefon od twarzy. Nie jest jasne, co zostało powiedziane dalej, ale Ken szybko przesunął telefon z powrotem w stronę swojej twarzy, mówiąc: „Okej, nieważne”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Co wydarzyło się między parą?

Gypsy Rose Blanchard i Ken Urker pozują do kamery
Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Wymiana zdań między Kenem a Gypsy trwała dalej, gdy 32-latka powiedziała swojemu chłopakowi: „Chodzi o rejestr”, na co Ken odpowiedział: „Okej. Nie wiem, co do cholery chcesz, żebym powiedział?”

„Nie chcę, żebyś cokolwiek mówił. Po prostu zbieram komentarze” – powiedziała Gypsy, gdy obie osoby niezręcznie się zaśmiały.

Kontynuując odpowiadanie na pytania, Ken cały czas zerkał na Gypsy, ale wkrótce odłożył telefon. W kadrze widoczny był tylko sufit, a w tle słychać było szepty.

Po podniesieniu słuchawki Ken odpowiedział na komentarz pozostawiony na jego live: „Ona jest taka śliczna. Spójrz na nią”, po czym przesunął telefon w stronę Gypsy, która spojrzała w stronę kamery.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

'Kłopoty w raju?'

Inne konto TikToka udostępniło klip, podając opis wymiany zdań: „Kłopoty w raju?”

Fani natychmiast zareagowali na tę sytuację, a jeden z użytkowników zauważył: „Czemu on jest bardziej bezczelny ode mnie?”

„Jego twarz zaczęła robić się taka czerwona” – twierdził inny, podczas gdy trzeci skomentował: „Och, Ken, teraz to zrobiłeś”.

Czwarty napisał: „Kiedy to się wydarzyło podczas transmisji na żywo, pomyślałem sobie: 'och, on się na nią wkurza' lol”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose Blanchard ogłasza ciążę

We wtorek 32-latka udostępniła kolaż zdjęć z ujawnienia dziecka i podpis: „Z dumą ogłaszamy, że spodziewamy się naszego pierwszego dziecka w styczniu 2025 r.”

Opublikowała również film na YouTube, w którym szczegółowo opisała swoją dotychczasową podróż ciążową. Nie tylko stwierdziła, że ​​ciąża „w ogóle nie była planowana”, ale także powiedziała, że ​​Ken i ona „oboje byli bardzo podekscytowani, że mogą rozpocząć tę nową podróż rodzicielstwa”.

„Wiesz, że to będzie długa podróż, ale jestem gotowa. Czuję, że coś się we mnie zmieniło” – kontynuowała. „Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, nic innego nie miało znaczenia; dramat w mediach społecznościowych, kilka między twórcą a mną i cały ten dramat, wszystko to po prostu zniknęło. Nie miało już znaczenia”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Perspektywy Gypsy Rose Blanchard na zostanie mamą

Gypsy Rose Blanchard robi sobie selfie na plaży
Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Jak podaje serwis The Blast, uważa się, że Gypsy Rose Blanchard padła ofiarą zespołu Münchhausena przez pełnomocnika.

Przez całe dzieciństwo matka Gypsy Rose, Clauddine „Dee Dee” Blanchard, twierdziła, że ​​Gypsy potrzebuje wózka inwalidzkiego i sondy do karmienia. Jednak wiele z tych stanów, które „miała” Gypsy, zostało wymyślonych lub wyolbrzymionych przez Dee Dee jako część schematu nadużyć znanego jako zespół Münchhausena przez pełnomocnika.

Przygotowując się do macierzyństwa, Gypsy mówi, że chce dać swojemu dziecku wszystko, czego sama pragnęła, gdy była młodsza. „Nie chodzi o nic innego, jak tylko o maleńkie życie, które jest w tobie i które teraz musisz chronić” – powiedziała o rodzicielstwie.

„Że teraz jesteś odpowiedzialna za ochronę, a to maleńkie życie to dziecko, malutki człowiek, który jest twój i musisz się upewnić, że go chronisz, kochasz, opiekujesz się nim i że masz wszystkie te rzeczy, które chciałam mieć, kiedy byłam mała” – dodała Gypsy.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button