Entertainment

Lauren Sanchez i Jeff Bezos wyglądają na zakochanych na „letnim obozie dla miliarderów” w Idaho

Od czasu potwierdzenia swojego związku w 2019 r. para publicznie okazuje sobie czułość i nie krępuje się okazywania sobie uczuć.

Jeff Bezos i Lauren Sanchez zaręczyli się, ale nie ujawnili jeszcze żadnych planów ślubnych.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jeff Bezos i Lauren Sanchez cieszą się romantyczną wycieczką na konferencji Allen & Co. Sun Valley

MEGA

Sanchez i Bezos zostali niedawno zauważeni razem w środę rano na dorocznej konferencji Allen & Co. Sun Valley, uśmiechnięci i trzymający się za ręce.

Para wyglądała na szczęśliwą, spacerując po wydarzeniu, często nazywanym „letnim obozem dla miliarderów”, odbywającym się w Sun Valley Resort w Idaho.

Sanchez, 54 lata, miała na sobie pikowaną spódnicę Chanel z kaszmiru w kolorze off-white, uzupełnioną kremowym kardiganem i brązową koszulką. Strój uzupełniła białymi trampkami, brązowymi okularami przeciwsłonecznymi typu aviator i jasnoróżową torebką Louis Vuitton.

60-letni Bezos miał na sobie czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarną kamizelkę i szare spodnie, a do tego czarny pasek, czarne buty i czarne okulary przeciwsłoneczne.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Para ta będzie jedną z licznych osób na stanowisku dyrektora generalnego, inwestora, polityka i lidera biznesu, którzy wezmą udział w konferencji, aby cieszyć się świeżym powietrzem, rozmawiać o biznesie i nawiązywać nowe partnerstwa.

Według Informacje biznesoweinni znani uczestnicy tegorocznej konferencji Allen & Co. Sun Valley to m.in. dyrektor generalny Disneya Bob Iger, właściciel New England Patriots Robert Kraft i dyrektor generalny Apple Tim Cook.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Luksusowe przygody Jeffa Bezosa i Lauren Sanchez

Jeff Bezos i Lauren Sanchez na spacerze w Saint-Tropez
MEGA

Od czasu potwierdzenia ich związku w 2019 r. Bezos i Sanchez często publicznie okazywali sobie uczucia.

Niedawno para została zauważona trzymając się za ręce i siedząc blisko siebie, wspierając syna Sancheza, Nikko Gonzaleza, na pasie startowym Dolce & Gabbana Alta Sartoria we Włoszech. Wcześniej cieszyli się jazdą na nartach wodnych ze swojego superjachtu w Grecji z gwiazdą reality TV Kim Kardashian.

W czerwcu źródło podało, że Strona szósta że Bezos i Sanchez mieszkają obecnie na jego superjachcie wartym 500 milionów dolarów na Morzu Egejskim.

Źródło podało: „Lauren widziano, jak latała helikopterem na i z ich łodzi wsparcia, gdzie trzymają wszystkie swoje zabawki… helikoptery, łodzie motorowe i inne zabawki wodne”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Oprócz przygód na wodzie i w powietrzu, para wybrała się także na romantyczny spacer po wyspie, trzymając się za ręce.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Lauren Sanchez chwali Jeffa Bezosa jako „najbardziej kochającego człowieka”, jakiego zna

Jeff Bezos i Lauren Sanchez na światowej premierze filmu
MEGA

W maju 2023 r. Bezos oświadczył się Sanchez, wręczając jej 20-karatowy pierścionek, choć para nie ujawniła żadnych planów ślubnych.

Sanchez, która w czasie ich związku dużo podróżowała z Bezosem, w listopadzie 2022 r. ogłosiła, że ​​zamierza pójść w jego ślady i wybrać się w podróż kosmiczną.

Wspomniała, że ​​załoga wycieczki prawdopodobnie będzie się składać z „świetnej grupy kobiet”.

Choć Bezos nie będzie towarzyszył swojej narzeczonej w tej wyprawie, Sanchez w wywiadzie dla „The Guardian” w styczniu wypowiadał się o nim bardzo pochlebnie. Magazyn WSJmówiąc: „On jest taki szczęśliwy. Inspiruje mnie każdego dnia, sprawia, że ​​jestem lepszym człowiekiem każdego dnia; jest najbardziej kochającym człowiekiem, jakiego znam”.

Lauren Sanchez mówi, że „zemdlała”, gdy zobaczyła swój pierścionek zaręczynowy

Jeff Bezos i Lauren Sanchez na premierze filmu Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy w Los Angeles na Amazon Prime
MEGA

Podczas rozmowy z Magazyn Vogue w zeszłym roku Sanchez podzieliła się swoim podziwem dla jej wspaniałego pierścionka zaręczynowego. Przypominając sobie oświadczyny na jachcie Bezosa za 500 milionów dolarów w maju, była prezenterka telewizyjna przyznała: „Kiedy otworzył pudełko, myślę, że trochę zemdlałam”.

Wyjawiła, że ​​założyciel Amazona potajemnie położył pierścionek pod jej poduszką i odkrył go, gdy szykowała się do snu.

Jeśli chodzi o przygotowania do ślubu, Sanchez wyraziła niepewność co do skali i miejsca ślubu, stwierdzając: „Wciąż myślimy o ślubie, jaki on będzie. Czy będzie duży? Czy odbędzie się za granicą? Jeszcze nie wiemy. Jesteśmy zaręczeni dopiero od pięciu miesięcy!”

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Lauren Sanchez mówi, że Jeff Bezos pokazał jej, że „warto walczyć o miłość”

W styczniu Sanchez złożyła szczere wyrazy uznania swojemu miliarderowi i partnerowi w hołdzie urodzinowym.

„Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mężczyzny moich marzeń, który rozświetla mój świat swoim śmiechem i dobrym sercem” – napisała na Instagramie.

„Pokazałeś mi, że o wielką miłość warto walczyć. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie i że jesteś najbardziej kochającym i wspierającym partnerem”.

W poście zamieszczono urocze zdjęcia pary, zrobione w różnych miejscach, w otoczeniu przyjaciół i rodziny.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button