Entertainment

Lindsay Hubbard z „Summer House” przerywa milczenie na temat powodu ukrywania tożsamości BF

Pomimo wszelkich starań, aby chronić tożsamość swojego chłopaka, Lindsay HubbardTajemniczy ukochany w końcu został ujawniony.

Gwiazda serialu „Summer House” niedawno odniosła się do niechcianego naruszenia prywatności swojego kochanka, twierdząc, że para planowała ogłosić swój związek we własnym tempie.

Ciekawość dotycząca kochanka Lindsay Hubbard gwałtownie wzrosła w zeszłym tygodniu, po tym jak ogłosiła, że ​​spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Lindsay Hubbard dziękuje fanom za uszanowanie prywatności jej chłopaka

MEGA

Hubbard odniosła się do sytuacji na swojej Instagram Story, odpowiadając na aktualizację z konta fana Bravo. „Jestem świadoma, że ​​tożsamość chłopaka Lindsay została ujawniona publicznie w Internecie” – napisała osoba, zauważając, że nie przekroczyła granicy w swoich raportach.

„Chociaż przedstawiliśmy obraz tego, kim on był, nigdy nie ujawniamy nazwisk, zatrudnienia itp. osób prywatnych” – kontynuował użytkownik Instagrama, podkreślając: „Jeśli i kiedy ona opublikuje go na swoim publicznym Instagramie, to jest to uczciwa gra. Do tego czasu nie publikujemy tych informacji”.

Ich słowa przyniosły Hubbard wdzięczność za trzymanie się ich moralności pośród innych mediów ujawniających tożsamość jej chłopaka. Napisała: „Dziękuję @bravoandcocktails_ i każdemu innemu kontu fanowskiemu, które uszanowało prywatność mojego chłopaka”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Hubbard próbowała chronić swojego chłopaka przed blaskiem fleszy

Post Lindsay Hubbard na jej Instagramie opowiadający o tożsamości jej chłopaka
Historie na Instagramie | Lindsay Hubbard

W swoim oświadczeniu Hubbard zapewniła fanów, że trzymała swojego chłopaka w tajemnicy, aby go chronić, a nie ze wstydu. „Nie chodzi o to, czy jesteśmy z siebie dumni, czy nie.

On jest niesamowicie dumny, że jest moim chłopakiem i ojcem mojego dziecka, i odwrotnie” – wyjaśniła, dodając: „Jesteśmy bardzo zakochani i mamy piękny związek. Chodzi o jego pracę, jego prywatność i fakt, że nie jest jego zadaniem być publicznym jak ja”.

Chociaż Hubbard starała się trzymać swojego chłopaka z dala od blasku fleszy, The Blast podzieliła się tym, że nie mogła powstrzymać się od obnoszenia się z nim w rzadkim poście na swojej stronie na Instagramie. Udostępniła karuzelę ze zdjęciem ze swoim tajemniczym chłopakiem, którego twarz była pokryta brązowym emoji serca.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Bravolebarity udostępnia słodkie zdjęcie ze swoim ukochanym

Na zdjęciu Hubbard przytuliła się do swojego ukochanego w oszałamiającej zielonej sukience, a bezrękawnik eksponował jej wysportowaną sylwetkę. Owinęła ramiona wokół swojego chłopaka, który dopełniał formalny nastrój garniturem.

Założył czarną marynarkę z pasującymi spodniami na białą koszulę i śliwkowy krawat. Uzupełnił stylizację ciemnobrązowymi butami, podobnymi do ogromnego brązowego emoji zakrywającego jego twarz.

Według podpisu Hubbard, para zrobiła zdjęcie na ślubie w Portugalii. „Tata dziecka był tam, aby pomóc” – zachwycała się, zauważając, że wydarzenie to miało miejsce w jej pierwszym trymestrze, zanim ogłosiła ciążę.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Lindsay Hubbard nie martwi się o swojego byłego narzeczonego

Post Bravolebrity wywołał ekscytujące reakcje fanów, niektórzy zastanawiali się, jak jej były narzeczony i współgwiazda „Summer House”, Carl Radke, poradził sobie z tą wiadomością. Jednak podkreśliła, że ​​patrzy w przyszłość, a nie w przeszłość.

Według Hubbard praca nad 9. sezonem serialu Bravo przebiegała gładko, pomimo zakończenia jej związku z Radke. Stwierdziła, że ​​uczucia jej byłego nie są już jej odpowiedzialnością ani problemem.

Jeśli chodzi o to, jak Radke poradziła sobie z jej rozkwitającym nowym związkiem, Hubbard nie był zmartwiony i zauważył, że dowiedział się o jej ciąży tak samo, jak świat. Była para zakończyła zaręczyny w sierpniu 2023 r., trzy miesiące przed ślubem.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Hubbard ogłosiła swoją ciążę za pomocą wzruszających zdjęć

Hubbard dała fanom dwa powody do świętowania Czwartego Lipca, a The Blast donosi, że ogłosiła ciążę w wielkim stylu. Przekazała tę wielką nowinę we wspólnym poście ze szwajcarską marką precyzyjnej diagnostyki Clearblue.

Karuzela zawierała pięć zdrowych zdjęć przedstawiających przyszłą mamę w strojach odsłaniających brzuch. Na pierwszym zdjęciu eksponowała swój ciążowy brzuszek w szarym sportowym biustonoszu i rozpiętych dżinsach, pozując z pozytywnym testem ciążowym Clearblue.

Potem pojawiło się zdjęcie cyfrowego narzędzia testowego obok sonogramu Hubbarda, malutkich białych bucików dziecięcych i lwiątka. Jej ukochany również niespodziewanie pojawił się z ramionami wokół ciążowego brzuszka swojej dziewczyny.

Gwiazda reality show słodko zachwyca się swoim szczęściem

Lindsay Hubbard na premierze filmu Limitless z Chrisem Hemsworthem w Nowym Jorku
MEGA

Życie stało się dla Hubbard jeszcze słodsze po zakończeniu zaręczyn, sytuacji, nad którą najwyraźniej rozmyślała w podpisie posta. „Naprawdę wierzę, że wszechświat ma większy plan i to jest właśnie on!” zachwycała się, dodając:

„Mój chłopak i ja jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy powitać naszego małego #HubbCub w tym sezonie świątecznym 2024!! #ClearbluePartner #ClearblueConfirmed”.

Chociaż niektóre media ujawniły tożsamość tajemniczego chłopaka Lindsay Hubbard, tylko ona może zdradzić soczyste szczegóły na temat ich związku, a fani z niecierpliwością czekają na wielkie ujawnienie!

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button