Entertainment

Meagan Good opowiada o swoim „buntowniczym” uczuciu, ponieważ „wierzy” w swój romans z Jonathanem Majorsem

W wywiadzie aktorka podkreśliła, jak ważne jest bycie obecnym i pozytywnym, nawet w trudnych chwilach, wskazując jednocześnie na podobieństwa między swoimi doświadczeniami z prawdziwego życia a rolą, jaką zagrała w nowym filmie.

Meagan Good wyrażała radość ze swojego rozwoju osobistego i relacji z Jonathanem Majorsem podczas różnych wystąpień publicznych.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Meagan Good omawia swoje wsparcie dla Jonathana Majorsa w obliczu problemów prawnych

MEGA

W wywiadzie dla Magazyn LudzieGood uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego związku z chłopakiem Majorsem, podkreślając swoje zaangażowanie w pomoc mu.

Good, omawiając kontrolę otaczającą jej związek z Majorsem, powiedziała, że ​​postrzega siebie jako „kogoś, kto jest niesamowicie buntowniczy, gdy wierzy w coś i w kogoś”.

„Ci, którzy chcą dać ci korzyść wątpliwości, zrobią to. A ci, którzy nie, nie zrobią tego. I nie możesz nic z tym zrobić” – wyjaśnił Good.

42-letnia gwiazda „Rozwodu w czerni” przez cały ostatni rok wspierała Majorsa, gdy ten stawiał czoła bataliom prawnym i ostatecznie został uznany winnym wykroczenia: napaści trzeciego stopnia i nękania drugiego stopnia w związku z incydentem z 2023 roku z udziałem jego byłej dziewczyny Grace Jabbari.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Po skazaniu były aktor Marvela, znany z ról w filmach „Creed III” i „Ant-Man i Osa: Quantumania”, został zwolniony z Marvel Cinematic Universe.

W kwietniu nakazano mu ukończenie rocznego programu interwencji dla osób stosujących przemoc w Los Angeles. Ponadto musi kontynuować terapię zdrowia psychicznego i nie utrzymywać kontaktu z Jabbari.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Meagan Good omawia podobieństwa między prawdziwym życiem a swoją rolą w filmie „Rozwód w czerni”

Jonathan Majors i GF Meagan Good
MEGA

Zapytana o rolę Avy w „Rozwodzie w czerni”, ofiary przemocy domowej, Good przyznała, że ​​podobieństwa do jej sytuacji w prawdziwym życiu są oczywiste, ale podkreśliła: „W ogóle nie pochwalam przemocy domowej”.

Zauważyła, że ​​w burzliwym okresie związku z jej chłopakiem Majorsem „byli tak zajęci próbami przetrwania tego etapu życia, że ​​chyba nawet o tym nie myśleliśmy [a connection]”do fabuły filmu.

Good dodał: „Dopiero gdy film był gotowy, zaczęto rozmawiać na ten temat”.

Odniosła się także do doświadczeń swojej bohaterki związanych z rozwodem, czerpiąc z własnego rozstania z byłym mężem DeVonem Franklinem, którego opisała jako „wspaniałego, pięknego człowieka”.

Rozmyślając o swoim niespodziewanym nowym związku z Majorsem, Good zauważyła: „Nie spodziewałam się, że znów się zakocham”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jonathan Majors i Meagan Good ujawniają klucze do swojego silnego związku

Jonathan Majors na czwartej dorocznej gali rozdania nagród Hollywood Unlocked Impact Awards.
MEGA

Podczas wspólnego wystąpienia na gali rozdania nagród Frederick Douglass Awards 6 czerwca Majors i Good ujawnili, co umacnia ich relację.

Para wzięła udział w corocznym wydarzeniu New York Urban League, gdzie Good pełniła funkcję honorowej współprzewodniczącej za swoją działalność filantropijną i rolę w serialu „Harlem” stacji Prime Video.

Na czerwonym dywanie powiedzieli Ludzie że ich „obecność” jest kluczowa dla ich wzajemnego wsparcia.

Good dodał: „Bycie obecnym w życiu. Życie to ciekawa rzecz. Musimy być obecni w chwili obecnej, właśnie teraz”.

Podkreśliła znaczenie utrzymania pozytywnego nastawienia: „Po prostu tańcz bez względu na wszystko. Czy pada deszcz, czy świeci słońce, to jest moment w życiu, którego nigdy nie odzyskamy. Nigdy nie dostaniemy tego dnia, nigdy nie dostaniemy tego czasu. Dostaniemy to w minutę, sprawiając, że wszystko jest tego warte”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Majorzy wspomnieli również, że „nauka” odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu silnego związku.

Meagan Good mówi, że jej przyjaciele odradzali jej randkowanie z Jonathanem Majorsem

Jonathan Majors i GF Meagan Good
MEGA

Good była gościem wtorkowego odcinka „Today with Hoda and Jenna”, w którym poparła swoją decyzję o związaniu się z Majorsem.

W programie współprowadząca Hoda Kotb zapytała, czy któryś z jej znajomych zasugerował jej, żeby poczekała, „aż zobaczę, jak wszystko się ułoży” w związku z procesem Majorsa o napaść, zanim pójdzie z nim na całość.

„Eee, tak, wszyscy przyjaciele mi doradzali, ale pod koniec dnia wiem jedno: zawsze mogę spojrzeć na siebie w lustrze, kiedy ufam swojemu duchowi, kiedy ufam Bogu, kiedy proszę Boga i kiedy poruszam się w rytm własnego bębna” – wyjaśniła, per Strona szósta.

Good wyjaśniła jednak, że z pewnością bierze pod uwagę „opinię i rady” wszystkich, których kocha, ale musi „żyć [her] życie.”

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Zawsze mogę spojrzeć i powiedzieć: 'OK, jestem z tego dumna'. Bez względu na to, co się dzieje, mam pokój w sercu i harmonię w sercu” – dodała.

Meagan Good opowiada o karierze, miłości i rozwoju osobistym

Meagan Good na 13. dorocznej gali rozdania nagród AAFCA w Los Angeles
MEGA

Podczas gali rozdania nagród NAACP Image Awards w Los Angeles Good szczerze opowiedziała o stanie swojej kariery i powiedziała, że ​​jest „najszczęśliwsza” w życiu.

„Jestem zakochany, przechodzę transformację, leczę się, rozwijam się” [and] Jestem podekscytowana tym, co będzie dalej”, powiedziała. „Tak, po prostu wiele rzeczy naraz. Ale mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwsza od dawna”.

Rozmyślając o tym burzliwym okresie, aktorka dodała: „To ogólnie rzecz biorąc szalony czas. Mam po prostu pokój w sercu i radość w sercu, kocham siebie i skórę, w której jestem, i porę roku, w której jestem, i rozwój, który się dzieje”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Rozmawiając o swoim zdrowiu psychicznym i dbaniu o siebie w tym czasie, zwłaszcza pośród plotek o jej romansie z Majorsem, Good powiedziała: „Skupiam się na Bogu, wiesz, na tym się skupiam. I pozostaję wierna sobie i autentyczna. Wiem, co wiem, że wiem. A z czasem wszystko inne po prostu dogania to, co wiesz, jeśli jesteś wierna sobie i autentyczna”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button