Entertainment

Michael Douglas jest dumnym ojcem z synem Dylanem i córką Carys u boku podczas efektownego wyjścia

Michael Douglas w środę wieczorem pojawił się na czerwonym dywanie w Nowym Jorku, gdzie wziął udział w premierze filmu America's Burning wraz z dwójką z trójki swoich dzieci.

79-letniemu aktorowi towarzyszyli jego 23-letni syn Dylan i 21-letnia córka Carys, z którą wychowuje się razem ze swoją żoną, oszałamiającą Catherine Zeta-Jones.

Na tę wyjątkową okazję Michael postawił na elegancki wygląd, wkładając granatową marynarkę i jasnoniebieską koszulę zapinaną na guziki.

Michael Douglas opowiada o zmianie swojego wyglądu

Połączył to z ciemnoszarymi spodniami z paskiem i klasycznymi czarnymi butami. Kultowy aktor, znany z ról w filmach takich jak Nagi instynkt, wyglądał elegancko i był ogolony, a jego siwo-białe włosy były starannie przycięte.

Dylan i Carys uzupełniali się w skoordynowanych beżowych i białych zestawach. Dylan miał na sobie subtelnie prążkowaną marynarkę z pasującymi spodniami i elegancką białą koszulę zapinaną na guziki. Jego ciemne włosy opadały stylowo do uszu, a on sam wyglądał bez wysiłku przystojnie z odrobiną brody.

© Roy Rochlin
(LR) Uroczysty występ Carys Zety Douglas, Michaela Douglasa i Dylana Douglasa

Carys olśniewała szykowną białą marynarką w połączeniu ze srebrzystoszarą satynową spódnicą maxi. Jej lśniące, brązowe loki były elegancko zaczesane do tyłu w kok, a jej naturalne piękno podkreślał lekki makijaż, w tym delikatny różowy róż.

Chociaż rodzina emanowała wyrafinowaniem, matriarcha, Catherine, była nieobecna na wydarzeniu.

Michael jest dumnym tatą!© Michael Loccisano
Michael jest dumnym tatą!

Michael nie był tylko uczestnikiem wydarzenia; był również narratorem w filmie dokumentalnym „America's Burning”, który skłania do refleksji i został wyreżyserowany przez Davida M. Smicka.

Film zgłębia kruchy stan amerykańskiej demokracji i głęboki podział gospodarczy kraju, oferując pełną nadziei wizję jego przyszłości.

Michael nie tylko użyczył swojego charakterystycznego głosu całemu projektowi, ale również pełnił funkcję producenta wykonawczego.

Michael zabrał swoje dzieci na wydarzenie na czerwonym dywanie© Kristina Bumphrey
Michael zabrał swoje dzieci na wydarzenie na czerwonym dywanie

Trwający blisko półtorej godziny film dokumentalny zapowiada się jako wciągająca analiza problemów, z jakimi zmaga się współczesna Ameryka.

Michael i Catherine są małżeństwem od 2000 roku i mają razem piękną rodzinę. Oprócz Dylana i Carys, Michael jest również dumnym ojcem swojego najstarszego syna, Camerona, 45 lat, z poprzedniego małżeństwa z Diandra Luker.

Dylan Michael Douglas, Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones biorą udział w pokazie filmu „Ant-Man i Osa: Quantumania” Marvel Studios" w teatrze Regency Village © Jon Kopaloff
Dylan Michael Douglas, Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones

Wystąpienie Michaela nastąpiło po niedawnym wyznaniu, że poznał Catherine, swoją żonę od 24 lat, jako „tę jedyną”. Podczas wywiadu w popołudniowym programie telewizyjnym Lorraine Michael z rozrzewnieniem wspominał, że ich romans rozpoczął się od ich wspólnej miłości do golfa.

„Wiesz, Catherine uwielbia golfa. To było tak naprawdę nasze pierwsze zbliżenie” – wyjaśnił. „Wszystko wyglądało dobrze i powiedziałem: 'Co myślisz o golfie?' Odpowiedziała: 'Och, kocham golfa!', a ja powiedziałem: 'Och, kochasz?' To za dobre, żeby było prawdziwe”.

Zapisz się na HELLO Daily!, aby otrzymywać najlepsze relacje z życia rodziny królewskiej, celebrytów i stylu życia

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na korzystanie z HELLO! Magazine User Polityka ochrony danych. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę kliknąć tutaj.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button