Entertainment

Michael Douglas na czerwonym dywanie z dwójką dzieci i Catherine Zeta-Jones

Michał Douglas uczynił z jego ostatniego pojawienia się na czerwonym dywanie wydarzenie rodzinne.

Aktor pojawił się na nowojorskiej premierze nowego filmu dokumentalnego Ameryka płonie — o czym opowiada — w środę 10 lipca, w towarzystwie dwójki dzieci i żony Catherine zeta jones na każdym ramieniu.

Do Douglasa, lat 79, dołączył syn Dylan23 lata i córka Karys21, na premierze filmu. (Douglas ma również syna Cameron45, ze swoją pierwszą żoną, Diandra Luker.)

Douglas miał na sobie granatową marynarkę i niebieską koszulę, a Dylan i Carys wyglądali równie stylowo jak ich matka, ikona mody, w kremowo-białych zestawach.

Powiązany: Michael Douglas, oś czasu związku Catherine Zeta-Jones

Trwała miłość. Pary celebrytów, takie jak Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones, są definicją „potęgowanej pary”. Douglas i Zeta-Jones zostali przedstawieni po raz pierwszy w 1998 r. „Powiedziano mi, że Michael Douglas chce się ze mną spotkać” – powiedziała aktorka z Chicago Larry’emu Kingowi w 2001 r. „Byłam trochę zdenerwowana, ponieważ nie do końca wiedziałam, czego chce […]

Ten Wall Street aktor zaczął spotykać się z walijską aktorką Zetą-Jones w 1999 roku, a pobrali się rok później, w 2000 roku.

Carys Zeta Douglas, Michael Douglas i Dylan Douglas

Carys Zeta Douglas, Michael Douglas i Dylan Douglas. Roy Rochlin/Getty Images dla Abramorama

W kwietniu Douglas podzielił się informacją, że pewnego razu nauczyciel pomylił go z dziadkiem swoich dzieci, gdy odwiedzał jedno z nich na studiach. „To nie jest dzień dziadka, to dzień rodziców. Mówię „jestem rodzicem!”” – wspominał w wywiadzie dla brytyjskiego Telegraf gazeta. „To było trudne.”

Douglas powiedział również, że jego 25-letnie małżeństwo z Zetą-Jones było „dobrym doświadczeniem” i wierzy, że powiększenie rodziny w późniejszym okresie życia uczyniło go lepszym ojcem.

Michael Douglas Catherine Zeta-Jones Album rodzinny
Dzięki uprzejmości Catherine Zeta-Jones/Instagram

„Cameron bardzo cierpiał w tamtym czasie” – powiedział Douglas Telegraf wychowywania najstarszego syna. „Byłem po prostu przytłoczony i przeciążony pracą. A rodzina naprawdę zajmowała trzecie miejsce po pracy, nasz kraj, a potem rodzina, w przeciwieństwie do czasu, gdy Catherine i ja byliśmy razem. I wykonałeś już wystarczająco dużo pracy, że bardziej chciałeś cieszyć się szansą i dziećmi”.

W maju 2023 r. Cameron opowiedział, jak jego zmagania z uzależnieniem od narkotyków i prawie siedmioletni pobyt w więzieniu w latach 2010–2016 nadszarpnęły jego relację z ojcem. „Mój ojciec, oprócz mnie, był prawdopodobnie tą relacją, która potrzebowała najwięcej czasu, aby, wiesz, odnaleźć drogę powrotną do — myślę, że miejsca, w którym oboje czuliśmy się spełnieni i bezpieczni” — powiedział Cameron w ekskluzywnym wywiadzie Tygodnik „Us Weekly”.

Michael Douglas Catherine Zeta-Jones Album rodzinny

Powiązany: Catherine Zeta-Jones, rodzinny album Michaela Douglasa z 3 dziećmi i wnukami

Tajemnicza i upiorna? Catherine Zeta-Jones może w środę zagrać Morticię Addams, ale dla swojej rodziny z mężem Michaelem Douglasem jest po prostu mamą (i „Zeze” dla swoich pasierbów). Gwiazda Chicago — którą Douglas nazwał „nadzwyczajną kobietą” w wywiadzie dla Us Weekly z 2019 r. — ma syna Dylana, urodzonego w 2000 r., i córkę Carys, urodzoną w […]

„To były lata mojego zachowania [that added to] nie mamy ze sobą zbyt dobrych relacji [starting] odkąd byłem nastolatkiem”, kontynuował Cameron. „To nigdy nie był nieprzyjemny związek, wiesz, zawsze dobrze się bawiliśmy i oczywiście się kochaliśmy. Po prostu nie było tego dużo, bo nie byłem dostępny”.

Cameron dodał, że „zajęło to trochę czasu”, [Douglas] „żeby znów mi zaufać”, ale był „wdzięczny”, że teraz obaj mogą „regularnie cieszyć się swoim towarzystwem”.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button