Entertainment

Nick Carter rzekomo cierpi na PTSD w związku z pozwem o napaść seksualną

Oskarżenia o charakterze seksualnym przeciwko Nick Carter jeśli wierzyć jego terapeucie, odbiło się to negatywnie na jego zdrowiu.

Geri Smith, licencjonowana terapeutka małżeńska i rodzinna z okolic Las Vegas, podpisała oświadczenie na korzyść absolwenta Backstreet Boys. Tam przysięga, że ​​cierpi on na PTSD z powodu trwającej sprawy o napaść.

Nick Carter stał się obiektem kontrowersji po tym, jak Shannon Ruth i Melissa Schuman oskarżyły go o gwałt.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Terapeuta Nicka Cartera uważa, że ​​jest niewinny

MEGA

W ramach sprawy o napaść seksualną terapeuta Cartera złożył w kwietniu oświadczenie, aby poprzeć go przeciwko oskarżycielom. Niedawno ujawniony dokument uchwycił szczerą refleksję Smith na temat tego, jak oskarżenia wpłynęły na życie jej klienta.

Smith wspominał spotkanie ze śpiewakiem 28 listopada 2017 r., pisząc: „Miałem sesję terapeutyczną z panem Carterem i dowiedziałem się, że kobieta z jego przeszłości, Melissa Schuman, niedawno oskarżyła go o napaść na tle seksualnym”.

Terapeuta zauważył, że Carter był „bardzo wstrząśnięty i stanowczo zaprzeczył oskarżeniom i temu, że pani Schuman próbowała przedstawić go jako drapieżnika seksualnego”. Po wielu sesjach od grudnia 2017 r. do dziś oświadczenie uzyskane przez W kontakcie przejęte:

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Zauważyłem, że publiczne oskarżenia pani Schuman o napaść seksualną poważnie i negatywnie wpłynęły na zdrowie psychiczne, fizyczne i ogólne samopoczucie pana Cartera”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Terapeuta Cartera twierdzi, że cierpi on na zespół stresu pourazowego (PTSD)

Smith nadal przedstawiała Cartera w dobrym świetle, podkreślając, że ich wspólny czas ujawnił tylko jego najlepsze cechy pośród oskarżeń o napaść na tle seksualnym. Zauważyła jego pragnienie sprawiedliwości, pisząc:

„Zaobserwowałem również gotowość pana Cartera do walki o swoją rodzinę, swoją reputację i o to, aby prawda wyszła na jaw w sprawie oskarżeń o napaść seksualną pani Schuman, pomimo traumy emocjonalnej, której doznał i nadal doznaje”.

Terapeuta kontynuował: „Na podstawie moich osobistych obserwacji i doświadczenia jako licencjonowanego terapeuty zdiagnozowałem u pana Cartera zespół stresu pourazowego, który został bezpośrednio spowodowany przez oskarżenia pani Schuman, które uważam za fałszywe”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Nie jest jasne, jak lub czy oświadczenie Smitha wpłynie na sprawę Cartera; jednak posiadanie kogoś po swojej stronie musi być miłe. Oskarżenia seksualne rozpoczęły się od Shannon Ruth, która pozwała 44-latka za domniemane nadużycia w autobusie turystycznym w 2001 r.

Następnie w 2022 r. Melissa Schuman pozwała go za podobne przestępstwo, twierdząc, że incydent miał miejsce, gdy miała 18 lat, a Carter 22. Domniemane przestępstwo miało miejsce bez zgody właściciela w mieszkaniu w Santa Monica.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Wewnątrz oskarżeń Cartera o napaść seksualną

Według twierdzeń Schuman, Carter odebrała jej dziewictwo pomimo jej odmowy. Zauważyła, że ​​incydent miał miejsce w nocy w mieszkaniu w Santa Monica, w obecności jej współlokatorki, przyjaciółki z dzieciństwa i kumpla Cartera.

Nie jest jasne, czy wymienione osoby słyszały lub były świadkami domniemanego ataku. Jednak według doniesień Schuman opowiedziała o tym, co się wydarzyło swojemu menedżerowi, współlokatorce, matce i innemu aktorowi.

Menedżer Schuman, zgodnie z pozwem, poczynił kroki, aby trzymać ją z dala od Cartera, gdy byli na planie. Zgłosiła również nadużycie władzom w 2017 r., ale nigdy nie postawiono piosenkarce żadnych zarzutów.

Carter próbował wstrzymać sprawę Schumana dotyczącą napaści seksualnej

Na kilka dni przed ujawnieniem twierdzeń jego terapeuty o PTSD, The Blast poinformował, że Carter złożył wniosek o wstrzymanie sprawy ze Schumanem. Twierdził, że ich batalia prawna powinna być wstrzymana do czasu rozstrzygnięcia pozwu o zniesławienie w Nevadzie.

Po oskarżeniach o napaść seksualną Carter pozwał Schumana, Ruth i innych o zniesławienie. „Oba pozwy zostaną rozstrzygnięte rozstrzygająco, gdy Carter udowodni fałszywość błahych twierdzeń Schumana i Ruths” – twierdził jego zespół prawny.

Przedstawiciele piosenkarki twierdzili, że przypadki Ruth i Schumana są „identyczne”, jednak prawnicy tej drugiej stanowczo odrzucili te stwierdzenia.

Przedstawiciele Schumana argumentowali, że Carter „ignoruje wiele kobiet, które oskarżały go o napaści seksualne, które miały miejsce przed i po ataku Schumana w 2003 r.”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Adwokaci Schumana skrytykowali również jego decyzję o wstrzymaniu postępowania w sprawie napaści na tle seksualnym, nazywając ją „kolejną taktyką proceduralną mającą na celu opóźnienie konieczności udzielenia odpowiedzi na [the] zarzuty w sądzie.”

Wewnątrz pozwu o zniesławienie Nicka Cartera

Nick Carter pozwany za napaść seksualną – oskarżony o podawanie narkotyków i zarażenie kobiety chorobą przenoszoną drogą płciową
MEGA

Wcześniej w styczniu dokumenty sądowe uzyskane przez The Blast ujawniły, że Carter walczył z oskarżeniami o charakterze seksualnym w pozwie o zniesławienie. Jako oskarżonych wymienił Ruth, Schuman, jej ojca Jerome'a ​​Schumana, AR, i Doe @ElaineMoo Twitter Account Owner.

Carter oskarżył grupę o „pięcioletni spisek zorganizowany przez Współspiskowców w celu nękania, zniesławiania i wymuszania” go. Twierdził, że wykorzystali ruch #MeToo do wzmocnienia swojej kampanii oszczerstw, a Schuman przewodził oskarżeniom.

Nick Carter pozwał swoje oskarżycielki o odszkodowanie w wysokości 2 350 000 dolarów plus honoraria adwokackie. Jednak nie może liczyć na otrzymanie tego odszkodowania, dopóki sędzia nie zdecyduje, czy przyjąć jego wniosek o wstrzymanie sprawy o napaść Melissy Schuman.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button