Entertainment

Nicolas Cage wpłaca kaucję za syna aresztowanego za „napaść” na matkę „śmiertelnie niebezpieczną bronią”

Fulton od tamtej pory zaprzeczała publicznie oskarżeniom o przemoc fizyczną, twierdząc, że próbowała pomóc synowi jedynie w czasie jego „załamania psychicznego”.

Weston został wcześniej aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu i ucieczkę z miejsca wypadku, a także oskarżony o przemoc domową wobec byłej żony Nikki Williams.

Syn Nicolasa Cage'a od lat cierpiał na problemy ze zdrowiem psychicznym, co doprowadziło do wielu aktów przemocy.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Weston Cage został aresztowany za napaść na swoją matkę

MEGA

Weston został aresztowany pod zarzutem napaści na swoją matkę, Fulton. W środę LAPD ogłosiło, że 33-latek został aresztowany za napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Zarzuty postawiono kilka tygodni po kłótni między nim a Fulton, w trakcie której zauważono siniaki i obrażenia na twarzy kobiety.

Weston został zwolniony z więzienia za kaucją w wysokości 150 000 dolarów, a według Amerykańskie słońcejego sławny ojciec, Nicolas, wpłacił za niego kaucję.

Źródło bliskie rodzinie Cage rozmawiało z publikacją o incydencie i zarzutach. Powiedzieli: „Rodzina wiedziała, że ​​tak się stanie, ale nie trzeba dodawać, że to bardzo duży szok”.

Do sprzeczki między Weston i Fultonem doszło w kwietniu, kiedy słowna sprzeczka między matką i synem rzekomo przerodziła się w przemoc fizyczną.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gdy policja dotarła na miejsce zdarzenia, Weston zniknął, a Fulton odmówił zabrania go do szpitala na badania lekarskie.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Christina Fulton broni działań swojego syna

Christina Fulton autorstwa Immortal Beauty, Inc.
MEGA

Fulton rzekomo próbował pocieszyć Westona, gdy doszło do incydentu, ponieważ zmagał się on z problemami natury emocjonalnej.

Wydała także oświadczenie w sprawie tego incydentu, w którym zaprzeczyła doniesieniom o tym, że doszło między nimi do kłótni, i poprosiła opinię publiczną o uszanowanie prywatności.

Jednak aktorka grająca w filmie „Snake Eyes” miała podbite oko i blednące siniaki na całej twarzy, co wzbudziło zdziwienie.

W swoim oświadczeniu powiedziała: „Weston i ja nie kłóciliśmy się przed incydentem. W niedzielę 28 kwietnia kilku najlepszych przyjaciół Westona zwróciło się do mnie o pomoc, ponieważ byli świadkami kryzysu psychicznego Westona. Po moim przybyciu przywitał mnie mój syn, który wyraźnie znajdował się w stanie załamania psychicznego, co z kolei przerodziło się w przerażające doświadczenie”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Fulton wyjaśniła, że ​​kocha Westona i chce mu pomóc tylko w pracy nad swoim zdrowiem psychicznym.

Dodała: „Zawsze wspierałam pomoc mojemu synowi w zmaganiach ze zdrowiem psychicznym. Robię wszystko, co w mojej mocy, aby zapewnić mu dalsze wsparcie, którego potrzebuje”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Weston Cage został wcześniej aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu i ucieczkę z miejsca wypadku

Weston Coppola Cage na premierze filmu „Running With the Devil”
MEGA

Weston nie jest obcy konfliktom z prawem. W 2017 r. został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu i ucieczkę z miejsca wypadku drogowego.

Według policji Weston użył swojego samochodu, aby uderzyć w wiele zaparkowanych samochodów, znaków drogowych i skrzynek pocztowych, a następnie wjechał w drzewo. Po tym, jak ratownicy przewieźli go do szpitala, został oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu i później zwolniony za kaucją w wysokości 30 000 dolarów.

Około sześć lat wcześniej Westonowi postawiono również zarzuty przemocy domowej po kłótni z byłą żoną Nikki Williams.

Według TMZWedług doniesień Williams rozbiła butelkę i zraniła Westona w ramię, uderzyła go kilka razy pięściami i groziła, że ​​wyskoczy z balkonu.

Niedługo po incydencie Weston został zwolniony z więzienia za kaucją w wysokości 50 000 dolarów, a następnie udał się na Facebooka, aby zadeklarować swoją nieskończoną miłość do żony. Obwinił całą sytuację o „ogromne nieporozumienie”, które wydarzyło się tylko dlatego, że oboje pili alkohol.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Weston Cage zmaga się z problemami ze zdrowiem psychicznym

Syn Nicolasa Cage’a, Weston, rzekomo pobił swoją matkę i zostawił jej podbite oko
MEGA

Weston w przeszłości wielokrotnie cierpiał na problemy ze zdrowiem psychicznym. W 2011 r. syn aktora „Ghost Rider” trafił do szpitala i został objęty opieką psychiatryczną po tym, jak miał gwałtowny incydent w Los Angeles.

W tym czasie Fulton rozmawiał z Wydanie wewnętrzne i zrzucił winę za problemy Westona na Nicolasa.

Powiedziała: „Nicolas Cage wyrządził krzywdę, wtrącił się i zrobił coś absolutnie okropnego, a ja po prostu muszę pójść po mojego syna”.

„Jestem tym, który wychował Westona. Jestem tym, który opiekował się Westonem. Jego tata był bardzo zajęty pracą jako aktor” – dodał Fulton.

Christina Fulton i jej syn pozwali jego byłą żonę

Hila Cage Coppola i Weston Cage Coppola w
MEGA

W listopadzie ubiegłego roku Weston i jego matka pozwali jego byłą żonę, Hilę Arounian, zarzucając jej przywłaszczenie 100 000 dolarów, kampanię oszczerstw przeciwko nim oraz „fałszywy nakaz sądowy”, który uniemożliwił Fultonowi widywanie się z jej wnuczkami, bliźniaczkami Venice i Cypress.

Pozew uzyskany przez Strona szósta przeczytaj: „Ten rodzaj zniesławienia wpisuje się w niepokojący schemat zachowań, w którym pani Arounian wysuwa fałszywe, złośliwe oskarżenia przeciwko ludziom jako środek przymusu i manipulacji”.

Fulton oskarżyła również Arounian o to, że nakłoniła Westona do złożenia wniosku o nakaz sądowy w 2020 r., ponieważ ani ona, ani jej były mąż Nicolas nie poznali swoich wnuczek bliźniaczek, które mają obecnie cztery lata.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

W tym czasie aktorka wyraziła smutek z powodu tej sytuacji, stwierdzając: „To druzgocące nie widzieć tych dzieci. Nicolas i ja nie mieliśmy okazji poznać naszych dwóch pięknych wnuczek od czasu ich narodzin. Jesteśmy w cichym, okropnym koszmarze. To szaleństwo, ból, cierpienie, druzgocące”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button