Entertainment

Obejrzyj, jak Kathryn Hahn podsumowuje całe MCU w jednej piosence

Kathryn Hahn zastąpiła Jimmy’ego Kimmela w Jimmy Kimmel na żywo! w tym tygodniu i aby uczcić ogłoszenie jej nowej serii Marvela Agatha przez cały czaszaprezentowała widzom w skrócie wszystko, co działo się w Marvel Cinematic Universe (MCU).

W ciągu zaledwie trzech i pół minuty utworu Hahn śpiewa całą sagę, od Człowiek z żelaza do teraz. Towarzyszy jej fortepian i mały chór, który powtarza każdą z końcowych zwrotek Hahna („Groot jest niezrozumiały, a Thanos diaboliczny/ I miał brodę, która wyglądała jak gigantyczne fioletowe jądra”, mówi jeden z wersów). Pędzi do przodu, Wojna domowa, Wojna bez granicI Etap końcowykończąc na śmierci Tony’ego Starka („Iron Man poszedł i umarł/ Co sprawiło, że grupa dziewic płakała” – śpiewał chór).

Następnie Hahn zmieniła bieg, aby przejść przez najnowszą wersję MCU — od She-Hulk uczącej nas „jak twerkować” po Martina Freemana będącego „białym przyjacielem Czarnej Pantery”, od Scarlet Witch „wpadającej w szał” po „gdzieś tam są trzej Spider-Manowie”. Zakończyła piosenkę odniesieniem do swojej własnej postaci, Agathy Harkness, która zadebiutowała w WandaVision i otrzyma teraz swój własny limitowany serial, który trafi na Disney+ 18 września. Obejrzyj jej wersję poniżej.

Zwiastun dla Agatha przez cały czas w tym tygodniu, a w filmie gra Hahn, która powtarza rolę Agathy, a także Aubrey Plaza. Oprócz nowego WandaVision spinoff, Marvel ma lżejszą niż zwykle listę — w styczniu ukazał się Echo na Disney+ i Deadpool i Wolverine trafi do kin 26 lipca. Mimo to studio ma kilka znaczących planów na przyszłość, w tym nowy Mściciele film, w którym mogłoby wystąpić ponad 60 postaci.Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button