Entertainment

Odkryj najbardziej fascynujące artefakty Titanica, które są zagrożone

W lipcu dołącz do RMS Titanic, Inc., którzy łączą siły z wiodącymi oceanografami, naukowcami i historykami na świecie, aby wziąć udział w historycznym nurkowaniu do Titanica. Wykorzystają najnowocześniejszą technologię i zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, aby uchwycić obrazy ukazujące stan miejsca i artefakty takie jak te, które są nadal zagrożone.

1. Rubajjat ​​z klejnotami
Ta rzadka księga mogłaby opowiedzieć swoją historię, ale jest pogrzebana pod 124-letnim błotem i gruzem. Mając tylko 1% szans na jej odzyskanie, ta teraz na pewno nie do poznania relikwia jest „Świętym Graalem” artefaktów.

2. Renault Typ CB Coupe de Ville Samochód
Ciekawostka! Ten samochód został słynnie przedstawiony w filmie, ale w rzeczywistości został rozmontowany i wysłany w wielu skrzyniach — nie złożony, jak pamiętamy z filmu.

3. Naszyjnik z zębem megalodona
No to jest ostre! Ten złoty naszyjnik ma prehistoryczny wisiorek wykonany z zęba rekina Megalodona; gatunku rekina, który wyginął 3,6 miliona lat temu.

Powiązany: Obsada „Titanica”: Gdzie są teraz?

Przed nami tylko gładkie morze! Po sukcesie Titanica gwiazdy takie jak Kate Winslet i Leonardo DiCaprio nadal odnosiły sukcesy w branży. Film, który ukazał się w 1997 r., został zainspirowany historycznym zatonięciem RMS Titanic. Wrak statku został zbadany na tle zakazanego romansu między Jackiem (DiCaprio) i […]

4. Sejfy i walizki
W jednym z sześciu odnalezionych sejfów pierwszej klasy znajdowało się zaledwie kilka monet, jednak w zgubionych torbach ze skóry garbowanej można znaleźć wiele delikatnych przedmiotów i osobistych artefaktów, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu ich poprzednich właścicieli.

Zostań członkiem cyfrowej społeczności RMS Titanic, Inc. i zdobądź miejsce w pierwszym rzędzie, aby zwiedzić miejsce katastrofy w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Członek.DiscoverTitanic.com.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button