Entertainment

Oko Matthew McConaugheya jest opuchnięte i zamknięte po użądleniu pszczoły

Rick Kern/Getty Images

Matthew McConaughey cały czas się uśmiecha, mimo że jedno oko ma opuchnięte od użądlenia pszczoły.

„Pszczoła jest wspaniała” – tak McConaughey, 54 lata, napisał swój Instagram opublikował wpis w środę 10 lipca, wraz ze zdjęciem z bliska pokazującym jego użądlenie.

Fani szybko zajęli się sekcją komentarzy, aby ocenić jego kontuzję. „Uważaj!! 💛,” napisał jeden z użytkowników, podczas gdy inny dodał: „Czy wszystko w porządku, wszystko w porządku, wszystko w porządku?”

Między walką z pszczołami McConaughey był zajęty. Aktor niedawno udostępnił słodką wiadomość audio dla swojego najstarszego syna, Leviego, podczas świętowania jego 16. urodzin.

Matthew McConaughey Oko opuchnięte zamknięte przez pszczołę
Dzięki uprzejmości Matthew McConaughey/Instagram

„Dobra, Levi. Wkraczasz w ten wiek, kolego. Zaraz będziesz sam” – powiedział McConaughey na Instagramie w niedzielę 7 lipca. „Ja i twoja mama mamy nadzieję, że wykonaliśmy tak dobrą robotę, jak tylko mogliśmy. Nie będziesz nas traktować jako siatki bezpieczeństwa w tym cudownym, dzikim świecie”.

McConaughey, który wraz z żoną wychowuje Leviego, 14-letnią córkę Vidę i 11-letniego syna Livingstona, Camila Alves — rozpływał się, że chce, aby jego syn „po prostu wyszedł [and] ciesz się każdą chwilą.

„Bądź świadomy swojego otoczenia. Bądź sobą. Wiedz, kiedy powiedzieć tak, wiedz, kiedy powiedzieć nie. Wiedz, kiedy powiedzieć może” – kontynuował McConaughey. „Widź dobro w każdym innym, ale wiedz, że nie wszyscy inni zawsze zwracają na to uwagę”.

Album rodzinny Matthew McConaugheya i Camili Alves

Powiązany: Album rodzinny Matthew McConaugheya i Camili Alves

Matthew McConaughey i Camila Alves nie zawsze są otwarci na swoje życie rodzinne — ale w miarę jak ich dzieci dorastają, coraz bardziej wpuszczają do środka fanów. McConaughey poznał swoją przyszłą żonę w 2006 roku, a dwa lata później, w lipcu 2008 roku, powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, syna Leviego. Ich córka, Vida, przyszła na świat w styczniu 2010 roku. […]

Podsumował: „Nie spiesz się. Ciesz się podróżą”. Szczery wpis został udostępniony ponownie przez Alvesa, 41 lat.

Na początku tego miesiąca Levi wystąpił u boku swojego ojca w serii reklam samochodów marki Lincoln. „Mój ulubiony dzień w życiu to ten, kiedy dostałem prawo jazdy” — powiedział McConaughey Leviemu w reklamie udostępnionej na Instagramie. „To oznaczało wolność. To oznaczało niezależność”.

McConaughey kontynuował: „Teraz nadszedł twój czas. Jesteś gotowy?”, podczas gdy Levi odpowiedział: „Tak”. Film dobiegł końca, gdy McConaughey powiedział: „Czas usiąść za kierownicą”.

Kompletna oś czasu związku Matthew McConaugheya i Camili Alves

Powiązany: Oś czasu związku Matthew McConaugheya i Camili Alves

Matthew McConaughey znany jest z roli czarującego na ekranie, ale jego żona, Camila Alves, początkowo opierała się jego posunięciom. Duet poznał się w 2006 roku w barze w Los Angeles, gdzie McConaughey mieszał drinki dla swoich przyjaciół. Zaprosił Alvesa i jego przyjaciół do swojego stolika, a ona […]

Alves, który w 2012 roku zawarł związek małżeński z McConaugheyem, wcześniej opowiedział w ekskluzywnym wywiadzie Tygodnik „Us Weekly” że oboje „potrzebują więcej energii”, jeśli chodzi o wychowywanie dzieci.

„Potrzebujesz więcej mocy mózgu, bo wszystko zaczyna kręcić się wokół umysłu, prawda?” – powiedziała w lipcu 2022 r. „To jak nastolatek [is] próbując odnaleźć swoją tożsamość i dowiedzieć się, jak będą poruszać się po swoim życiu. Więc myślę, że… dla mnie jest to bardziej wymagające w dobrym tego słowa znaczeniu”.

Alves zauważyła, że ​​„piękne” jest obserwowanie, jak jej dzieci dorastają. „To inspirujące” – powiedziała. „To również sprawia, że ​​przyglądasz się wielu rzeczom, które robisz jako osoba dorosła, wiesz, kiedy dochodzisz do tego etapu”.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button