Entertainment

Oprah Winfrey, 70 lat, eksponuje wąską talię w młodzieńczym nowym wyglądzie

Wygląda na to, że Oprah Winfrey czerpie większą radość z mody po tym, jak znacząco schudła.

70-latka wyglądała młodziej, niż wskazywałby na to jej wiek, gdy w środę przyjechała na konferencję w Idaho ubrana całkowicie na biało.

Oprah zaprezentowała swoją szczupłą sylwetkę w luźnych spodniach typu cargo, które były ściągnięte w talii.

Aby urozmaicić stylizację, potentatka medialna dodała jedwabną bluzkę z wysokim kołnierzem, którą włożyła w spodnie, aby uzyskać opływową sylwetkę.

Jej ciemne włosy były rozpuszczone i falowane, a dodatki stanowiły ciemne okulary przeciwsłoneczne oraz torebka typu crossbody z biało-beżowymi wykończeniami.

Do Oprah dołączyła jej najlepsza przyjaciółka Gayle King (69 lat) i korespondent medialny Van Jones (55 lat) na konferencji Allen & Company Sun Valley, która gromadzi największe nazwiska ze świata mediów, finansów, technologii i polityki.

© Getty Images
Oprah wyglądała szczuplej niż kiedykolwiek w swoim jasnym, białym makijażu

Oprah schudła około 40 funtów po tym, jak zaczęła stosować nieznany środek na odchudzanie, aby schudnąć, mimo że wcześniej nazywała leki takie jak Ozempic „łatwym sposobem na wyjście z choroby”.

Spotkała się z krytyką, ale obstawała przy swojej decyzji i powiedziała, że ​​zaczęła stosować leki odchudzające po tym, jak lekarz powiedział jej, że najprawdopodobniej zawsze będzie miała „efekt jo-jo”, ponieważ „otyłość jest chorobą”.

oprah winfrey biały strój sun valley konferencja © Getty Images
Oprah wyglądała młodo w swoim całkowicie białym stroju

Wyjaśniła: „Przeżywałam burzę utraty wagi, ponownego jej przybrania. Utraty wagi, ponownego jej przybrania.

„Kiedy posłuchałem, co powiedział lekarz, uświadomiłem sobie, że zawsze będziesz musiał to założyć z powrotem, a to tak, jakbyś wstrzymywał oddech pod wodą i starał się nie wynurzyć”.

Dodała: „Zawsze będziesz się podnosić”. Podczas poprzedniego wywiadu dla People, Oprah przyznała, że ​​możliwość sięgnięcia po leki odchudzające była dla niej „darem”.

oprah winfrey biały strój sun valley konferencja © Getty Images
Oprah schudła około 40 funtów

„Fakt, że istnieje medycznie zatwierdzona recepta na kontrolowanie wagi i zachowanie zdrowia, w moim życiu, jest ulgą, odkupieniem, darem, a nie czymś, za czym można się chować i znów być wyśmiewanym”.

„Teraz używam go, gdy czuję, że go potrzebuję, jako narzędzia do radzenia sobie z jojo” – dodała. „Całkowicie skończyłam z zawstydzaniem przez innych ludzi, a szczególnie przez siebie”.

oprah winfrey biały strój sun valley konferencja © Getty Images
Do Oprah dołączyła jej najlepsza przyjaciółka Gayle King

W maju Oprah przeprosiła za swoją rolę w promowaniu toksycznej kultury diet podczas trzygodzinnego specjalnego programu WeightWatchers transmitowanego na żywo w serwisie YouTube.

Podczas specjalnego programu Oprah szczerze omówiła swoją wieloletnią rolę w branży dietetycznej i zaangażowanie w zmianę postrzegania ciała i zdrowia w każdym rozmiarze.

LOS ANGELES - 4 LUTEGO: Oprah Winfrey na 66. dorocznej gali rozdania nagród Grammy, transmisja na żywo z Crypto.com Arena w Los Angeles w Kalifornii, w niedzielę 4 lutego (20:00-23:30, na żywo czasu wschodniego/17:00-20:30, na żywo czasu pacyficznego) w sieci telewizyjnej CBS. (Zdjęcie: Stewart Cook/CBS via Getty Images)© Getty Images
Oprah zaczęła stosować leki odchudzające, aby schudnąć

„Byłam niezłomną uczestniczką tej kultury diet. Poprzez moje platformy, poprzez magazyn, poprzez talk show przez 25 lat i online” – powiedziała.

„Miałam w tym duży udział. Nie potrafię powiedzieć, ile programów o odchudzaniu i metamorfozach zrobiłam, a są one podstawą odkąd zaczęłam pracować w telewizji”.

Przyznała, że ​​skupienie się na wadze „ustanowiło standard, którego ja ani nikt inny nie był w stanie utrzymać”.

Oprah Winfrey w zielonej sukience uśmiecha się na scenie© Getty Images
Oprah ważyła 237 funtów w swoim najcięższym momencie

Oprah od lat otwarcie mówi o swoich zmaganiach z wagą. W szczytowym momencie ważyła 237 funtów.

Wcześniej korzystała z usług WeightWatchers (obecnie WW) i osiągnęła sukcesy, stosując oparty na punktach program odchudzania, jednak jej waga wahała się na przestrzeni lat, zanim zwróciła się o pomoc do lekarzy.

Zapisz się na HELLO Daily!, aby otrzymywać najlepsze relacje z życia rodziny królewskiej, celebrytów i stylu życia

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na korzystanie z HELLO! Magazine User Polityka ochrony danych. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę kliknąć tutaj.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button