Entertainment

Oś czasu związku Tylera Hiltona z serialu „Pogoda na miłość” i aktorki Megan Park

Dzięki uprzejmości Megan Park/Instagram

Tyler Hilton I Megan Park znaleźli trwałą miłość na planie — a ich relacja stała się inspiracją do powstania filmu.

Hilton i Park poznali się po raz pierwszy podczas kręcenia filmu z 2007 r. Charlie Bartlettco szybko przerodziło się w prawdziwy romans, gdy kamery przestały kręcić.

„Spotkaliśmy się podczas kręcenia filmu Charlie Bartlett razem w Toronto. Nasze postacie nie miały nawet wchodzić w interakcje w oryginalnym scenariuszu, ale kiedy producenci spotkali się z nami niezależnie — zanim się poznaliśmy lub zaczęliśmy kręcić — poczuli, że będziemy mieć dobrą chemię, więc przepisali scenariusz, aby nasze postacie się zakochały”, wspominał Park Wesela wewnątrz w czerwcu 2020 r. „Najwyraźniej mieli naprawdę dobrą intuicję! Poszliśmy na randkę pierwszej nocy po kręceniu, a reszta to już historia”.

Po ponad siedmiu latach spędzonych razem, Wzgórze Jednego Drzewa absolwent poprosił Park o rękę.

„Byłam taka zdenerwowana, że ​​muszę się oświadczyć! Mimo że byliśmy razem od około ośmiu lat i jej rodzina była już jak moja, nadal prosiłam jej mamę i tatę o pozwolenie… po prostu, żeby mieć pewność, że mają ostatnie słowo, zanim zostaną ze mną” – powiedziała Hilton magazynowi. „Byli dla mnie wyrozumiali. Moja babcia, jedna z moich ulubionych osób na świecie, dała mi pierścionek jej matki, żebym mogła oświadczyć się Megan. To był mały, zabytkowy, srebrny pierścionek i po prostu idealny”.

Hilton i Tajemne życie amerykańskiej nastolatki Absolwenci pobrali się w październiku 2015 r., a następnie powitali na świecie córkę Winnie i syna Benny'ego.

Przewiń w dół, aby zobaczyć pełną oś czasu związku Hilton i Park:

Lipiec 2006

Park i Hilton poszli na pierwszą randkę po zakończeniu produkcji Charlie Bartlett zaczęły. Szybko stały się nierozłączne, co skłoniło scenarzystów filmu do dostosowania scenariusza, aby ich postacie miały ostateczny cel.

Oś czasu związku Tylera Hiltona i aktorki Megan Park z serialu One Tree Hill 569
Jeff Kravitz/FilmMagic

Grudzień 2013

Hilton oświadczył się Park, wręczając jej pierścionek zaręczynowy.

„Zabierałem Megan na parking małego bloku, w którym mieszkałem, gdy zaczęliśmy się spotykać, gdzie przychodziła mnie odwiedzać, gdy jeszcze mieszkała w Kanadzie” – wspominał. Wesela wewnątrz w czerwcu 2020 r. „Przez lata byliśmy w związku na odległość i to właśnie tam nasz związek naprawdę miał swoje podstawy. Brzmiało to fajnie w mojej głowie, ale kiedy tam dotarliśmy, pomyślałem: „Po co zabrałem ją na parking, żeby to zrobić?”. Zacząłem tracić panowanie nad sobą, zanim jeszcze stanąłem na kolanie, [I] „Nie mogłam nawet rozmawiać, bo byłam tak zdenerwowana”.

One Tree Hill Historia randek na przestrzeni lat

Powiązany: Historia randek obsady „Pogody na miłość” na przestrzeni lat

Jak mawiał wielki Peyton Sawyer, czasami wystarczy jedno — ale może minąć trochę czasu, zanim do tego dojdziemy. Bohaterowie „Pogody na miłość” byli w niezliczonych trójkątach miłosnych, odbywali romantyczne wycieczki, a nawet pobrali się w liceum. W prawdziwym życiu nie zawsze było tak magicznie. Chociaż […]

Październik 2015

Hilton i Park pobrali się dwa lata później Pani PyleFilmowa mama Parka z 2008 roku Historia Kopciuszka: Pewnego razu piosenka, przewodniczenie ceremonii. Park's Sekretne życie współpracownicy, w tym Shailene Woodley I Francia Raisarównież uczestniczył w zaślubinach.

„Było dokładnie tak, jak chcieliśmy i było miło, że po tylu latach spędzonych razem w końcu mogliśmy świętować nasze relacje ze wszystkimi przyjaciółmi i rodziną” – Park powiedział w ekskluzywnym wywiadzie Tygodnik „Us Weekly” w tamtym czasie. „Miło jest mieć wszystkich, których kochamy, w jednym miejscu w końcu przez wszystkie te lata, aby świętować naszą miłość do siebie nawzajem”.

Sierpień 2016

Oprócz aktorstwa Park stanęła również za kamerą. Reżyserowała Hilton w 2016 r. Teraz jesteśmy dorośli naprzeciwko Katie Boland.

„Reżyserowanie tych dwóch w milionowo-stopniowym nowojorskim upale ☀️„Park napisał pod Instagram zdjęcie z planu.

Grudzień 2019

Park urodziła córkę pary, Winnie, w grudniu. Publicznie potwierdzili przyjście na świat ich maleństwa w lutym 2020 r.

Oś czasu związku Tylera Hiltona i aktorki Megan Park z serialu One Tree Hill 570
Dzięki uprzejmości Megan Park/Instagram

„Pamiętasz ten projekt, nad którym mówiłam, że pracuję…? Ten, o którym mówiłam, że jest moją ulubioną rzeczą, w jakiej kiedykolwiek brałam udział i zabijało mnie, że muszę to przed wami ukrywać… ?? Cóż, @meganparkithere i ja trzymałyśmy to dla siebie wystarczająco długo”, napisała Hilton na Instagramie. „Wszyscy… poznajcie nowego członka naszej ekipy, naszą córkę, Winnie Hilton. Wydaje się, że znamy ją już całe życie i jesteśmy jej tatą [is] najbardziej naturalna rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem. Powiedzieć, że jestem tym opętany, to za mało, by to oddać.

One Tree Hills Babies Zobacz, którzy członkowie obsady powitali dzieci

Powiązany: Dzieci z „One Tree Hills”: zobacz, którzy członkowie obsady powitali na świecie dzieci

Rodzina One Tree Hill z biegiem lat rozrastała się, a Bryan Greenberg, Hilarie Burton Morgan i inni absolwenci programu CW witali dzieci na przestrzeni lat. Greenberg zaskoczył swoich fanów, gdy on i jego żona Jamie Chung ogłosili narodziny swoich bliźniaków w październiku 2021 r. „Dostaliśmy dwa razy więcej […]

Sierpień 2020

Debiutancki film fabularny Parka, Opad, wyróżniono specjalną asystę Hiltona.

„To zabawne. Mieliśmy trudności ze znalezieniem utworu muzycznego do tej jednej sekcji” – powiedział Park Odet magazyn w lutym 2022 r. „Zajmował się wcześniej trochę muzyką — pracuje nad tym animowanym serialem ze swoim partnerem produkcyjnym. Powiedzieliśmy mu dokładnie, czego chcemy, bit po bitzie, jeśli chodzi o to, co trzeba zmienić, aby pasowało do tej jednej sceny. To był po prostu trudny utwór do dopasowania piosenki. Napisał coś i umieścił to pod swoim pseudonimem muzycznym, czyli BC Fog”.

Dodała: „Nie było żadnych uprzedzeń, gdy wysyłaliśmy to do redaktora muzycznego. Podobało im się to i wszyscy naprawdę uważali, że idealnie pasuje, a potem prawie nie mieliśmy tekstu, ale postanowiliśmy spróbować. Maisy była taka słodka. Zaprzyjaźniliśmy się. Powiedziałam: 'Hej, czy mógłbyś po prostu zaśpiewać te słowa?' I ona była taka przygnębiona. Zrobili to w dwóch różnych miejscach, ona jest w Nashville, on jest tutaj w Kanadzie, ale naprawdę kocham ten utwór. Wyszło naprawdę dobrze”.

Lipiec 2024

Park ukrywała ciążę z drugim dzieckiem pary, reżyserując swój drugi film fabularny, Mój stary tyłek.

„Jestem facetem, tato!!! Nasza rodzina składająca się z 3 osób to teraz rodzina składająca się z 4 osób!!” Hilton rozpływała się na Instagramie 9 lipca, potwierdzając narodziny ich syna, Benny'ego. „@megan_park była absolutną bohaterką, nosząc go, gdy zajmowała się postprodukcją swojego nowego filmu @myoldassfilm, a także prasą i podróżą na Sundance Film Fest na premierę! Winnie i ja umieraliśmy z chęci poznania go… i nie zawiódł nas”.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button