Entertainment

„Powrót do szkoły to wielka sprawa” w domu JoAnny Garcia Swisher!

Sezon powrotu do szkoły tuż za rogiem, więc to idealny moment, aby zacząć się zaopatrywać i przygotowywać. Aktorka, producentka i twórczyni marki lifestylowej JoAnna Garcia Swisher wie z pierwszej ręki, jak gorączkowy może być czas powrotu do szkoły dla jej rodziny, więc jej współpraca z Post-it Brand i Scotch Brand jest bardzo aktualna.

Gwiazda filmu „Sweet Magnolias” niedawno spotkała się z The Blast, aby porozmawiać o tym, jak pogodzić macierzyństwo z intensywnym życiem zawodowym, o wskazówkach dotyczących powrotu do szkoły i o tym, jakie poprzednie projekty zajmują szczególne miejsce w jej sercu.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

JoAnna Garcia Swisher jest gotowa na powrót do szkoły!

Sara Edmondson

Garcia Swisher już szykuje się do powrotu do szkoły, a dzięki niedawnej współpracy z Post-it Brand i Scotch Brand, ona i jej rodzina powoli wracają do rutyny dzięki uniwersalnemu zestawowi Back-to-School Countdown Kit. Zestaw, zawierający 21 interaktywnych projektów i wskazówek, jak szybko rozpocząć nową rutynę, może pomóc rodzinom w zabawny sposób wprowadzić się w nastrój nowego roku szkolnego.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Byłam naprawdę podekscytowana, gdy Post-it i Scotch Brand zwróciły się do mnie z tą sprawą, ponieważ powrót do szkoły to w naszym domu wielka sprawa. I byłam po prostu szczęśliwa, słysząc, że firmy, które znam i kocham i które są ogromną częścią mojego codziennego życia, przychodzą do mnie” – powiedziała ekskluzywnie dla The Blast. „Zestaw Countdown jest tak fajny i naprawdę mi się podoba. Dostałam swój trochę wcześniej, ale ma świetne projekty i mały kalendarz odliczający i jest pełen wszystkich twoich ulubionych produktów Post-it i Scotch Brand”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Córki Garcii Swishera w tym roku idą do trzeciej i szóstej klasy, co przyniesie rodzinie zupełnie nowe możliwości. Są jednak gotowe na zabawę i chaos, a zestaw pomaga im się do tego przyzwyczaić.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Wskazówki dotyczące przygotowania się do nowego roku szkolnego

JoAnna Garcia Swisher
MEGA

Garcia Swisher powiedziała, że ​​dzięki organizacji i przygotowaniu jej rodzina łatwiej poradziła sobie z powrotem do szkoły.

„Posiadanie wszystkich narzędzi przed sobą, aby móc podłączyć i grać, więc możesz trochę się poruszać i kręcić, wiesz, kiedy tylko pojawi się jakaś niespodzianka” – wyjaśniła. „I po prostu możliwość przygotowania wszystkich produktów, których potrzebujemy. Mam wszędzie karteczki samoprzylepne, które przypominają nam o rzeczach w ogóle”.

A gdy szkoła jest w pełnym rozkwicie, szaleństwo nie kończy się po prostu. Wtedy zaczyna się żonglowanie.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Zawsze daję sobie odrobinę łaski, wiedząc, że będzie wiele piłek do żonglowania, ale będą rzeczy, które pojawią się w ostatniej chwili. Będąc zaopatrzona, zdecydowanie jestem przygotowana, więc lubię wiedzieć, że mam wszystkie narzędzia do dyspozycji na wszystko, co się pojawi, i nieuchronnie tak się dzieje. Rzeczy zawsze się pojawiają, ale jesteśmy przygotowani”.

JoAnna Garcia Swisher grała od dzieciństwa

JoAnna Garcia Swisher
MEGA

Mama dwójki dzieci zajmuje się aktorstwem od najmłodszych lat, odkąd poczuła, że ​​chce robić coś twórczego.

„Grałam w tenisa wyczynowego i chciałam czegoś bardziej kreatywnego. Moi rodzice byli naprawdę nieugięci, jeśli chodzi o to, żebym miała coś, czemu się poświęcę” – powiedziała The Blast. „Więc zapisałam się na zajęcia w lokalnym teatrze i wszystko potoczyło się lawinowo”.

Kariera Garcii Swisher nabrała rozpędu i od tamtej pory nie zwalnia tempa. Zapytana, czy ma ulubiony projekt z przeszłości, powiedziała, że ​​to jak wybór ulubionego dziecka, ale wiele z nich ma znaczenie.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Mam wiele projektów, które były naprawdę znaczące z różnych powodów i w różnych momentach mojego życia” – wyjaśniła. „A teraz program, w którym występuję, 'Sweet Magnolias', zdecydowanie wyróżnia się dla mnie i tak samo jak to, gdzie jestem osobiście i zawodowo oraz z grupą ludzi, z którymi pracuję”.

Spojrzenie wstecz i naprzód…

JoAnna Garcia Swisher
MEGA

Innym serialem, który wyróżnia się w oczach Garcii Swishera jest „Reba”.

„Reba” z pewnością znalazłaby się na szczycie listy” – kontynuowała. „Ale wszystkie coś dla mnie znaczyły, ponieważ wydarzyły się w różnych fazach mojego życia i różnych momentach i wszystkie były w pewien sposób pamiętne”.

Oprócz zakończenia realizacji filmu „Słodkie magnolie” Garcia Swisher niedawno założyła także firmę produkcyjną, zainspirowaną jej popularnym klubem książki.

Na razie planuje wziąć głęboki oddech i cieszyć się resztą lata, zanim zacznie realizować przyszłe projekty.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

JoAnna Garcia Swisher dzieli się wskazówkami dla pracujących rodziców

JoAnna Garcia Swisher
MEGA

Jako pracująca mama dwójki dzieci, Garcia Swisher wie, jak to jest znaleźć dobrą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Jedną z rzeczy, która pomogła jej znaleźć tę równowagę, jest świadomość, że nie wszystko zawsze będzie idealne.

„Myślę, że po prostu okazywanie sobie łaski i świadomość, że nie zawsze wszystko będzie idealne, ale że wszyscy robimy, co możemy, i wspieramy się nawzajem. Naprawdę przyjmowanie pomocy, kiedy jest dostępna, i poleganie na wiosce było dla mnie naprawdę ważne” – powiedziała.

„Ale sama świadomość, że wszystko będzie dobrze, że są kochani i że wszystko będzie dobrze”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button