Entertainment

Przyjaciółka Kim Kardashian, Allison Statter, opowiada, dlaczego kocha Taylor Swift

Kim Kardashian, Allison Statter i Taylor Swift. Getty Images (3)

Kim Kardashianprzyjaciel z dzieciństwa, Allison Statternie ma złej krwi z Taylor SwiftMuzyka 's.

„Nienawidzę tego mówić, ale czasami puszczam sobie Taylor Swift” – powiedziała 44-letnia Statter, zapytana, jaki jest jej ulubiony styl muzyczny, który pobudza ją w odcinku programu emitowanym we wtorek 9 lipca. „Od 9 do 17 z Skimm” podcast. „Otóż rzecz w tym, że muzycznie jest prawdopodobnie jedną z, jeśli nie najlepszą autorką tekstów piosenek naszego pokolenia”.

Statter przyznała, że ​​uwielbia nie tylko wpadające w ucho rytmy Swift, ale także głębsze znaczenie jej muzyki, które naprawdę do niej przemawia.

„Jej muzyka jest dla mnie tak fantastyczna” – zachwycał się Statter. „Jej moralność i rzeczy, które reprezentuje w odniesieniu do wzmocnienia pozycji kobiet, przyjaźni i tym podobnych rzeczy, są dla mnie bardzo trudne”.

Czy Taylor Swift i Kim Kardashian są przyjaciółkami?

Powiązany: Co naprawdę wydarzyło się między Taylor Swift i Kim Kardashian?

Taylor Swift i Kim Kardashian miały wyboistą drogę, ale gdzie teraz stoją po wieloletniej waśni? Żeby być uczciwym, to nie wina Kardashian, że wplątała się w dramat ze Swift. Po prostu była żoną Kanye Westa, a obrona jej byłego męża bardzo skomplikowała sprawę. W 2009 r. West […]

Oprócz Swift, Statter przyznała, że ​​ma w swoim dorobku także Harry StylesWeekend wampirów, Katy Perry I Jan Mayer na jej codziennej playliście.

„W pewnym sensie poruszam się w kobiecym świecie popu i w tym klimacie country-folkowym” – wyjaśniła.

Statter wspominała czasy, gdy ona i Kardashian, 43 lata, poszły na koncert Madonny w Los Angeles, gdy były dziećmi. Dyrektor ds. marketingu podzieliła się informacją, że do niej i Kim dołączyła jej mama, Kris Jenneri siostra Kourtney Kardashian.

Przyjaciółka Kim Kardashian Allison Statter dzieli się tym, dlaczego tak bardzo kocha Taylor Swift 583
Vivien Killilea/Getty Images dla Create & Cultivate

Statter i Kim są wieloletnimi przyjaciółmi, ponieważ dorastali razem w Południowej Kalifornii. Ich więź tylko się wzmocniła na przestrzeni lat, ponieważ Statter towarzyszył Kim na różnych wydarzeniach na przestrzeni lat.

„Z perspektywy przyjaźni jest ona po prostu niezwykle lojalną i godną zaufania przyjaciółką” – powiedział Statter o Kardashianowie gwiazda we wtorek. „Mam dla niej wielkie szczęście”.

Jednak Swifties wiedzą aż za dobrze, że Kim i Swift nie mają najlepszych relacji. Kobiety miały swoje wzloty i upadki na przestrzeni lat. Konflikt rozpoczął się w 2016 r., kiedy Kim opublikowała nagranie rozmowy telefonicznej między jej byłym mężem Kanye West i Swift omawiający swoją piosenkę „Famous”. Kim umieścił w poście serię emotikonów węża.

Po tym dramacie Swift wycofała się z życia publicznego, ale powróciła rok później, kiedy wcieliła się w postać Reputacja era. Kim później oświadczyła, że ​​„poszła dalej” po swoim dramacie ze Swift.

Jednak Swift umieściła utwór „thanK you aIMee” na swoim albumie z 2024 r. Wydział Torturowanych PoetówSpekuluje się, że piosenka opowiada o gwieździe reality show, ponieważ wielkie litery tworzą „KIM” i opowiada o fikcyjnej łobuzie o imieniu Aimee.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button