Entertainment

Ratownicy zasłaniają wycieraczki, dzielą się nową piosenką „Ministry / Energie”: Posłuchaj

Chicagowskie trio post-punkowe Lifeguard udostępniło dwa nowe utwory: „Ministerstwo / Energia”oraz cover klasycznego utworu zespołu Wipers z 1980 roku „Telepathic Love”. Oba zostały nagrane w Los Angeles z Randym Randallem z No Age. Są już dostępne w wersji cyfrowej, ale ukażą się również na 7-calowej płycie winylowej 25 października za pośrednictwem MatadorSprawdź oba utwory poniżej.

W przyszły weekend Lifeguard wystąpi w Festiwal Muzyczny Pitchfork w Chicago, Illinois. Tego samego dnia co trio mają zagrać również Jamie xx, Carly Rae Jepsen, Unwound, De La Soul, Bratmobile, Wednesday, Hotline TNT i wielu innych. Bilety są nadal dostępne.

W zeszłym roku Lifeguard zadebiutował w Matadorze albumem składającym się z pięciu utworów Ubrany w okopy i dołączył tę EP-kę do tej z 2022 r. Tłum może mówić EP. W tym samym roku połączyli siły z innymi mieszkańcami Chicago grającymi indie-rock Horsegirl — której gitarzystka Penelope Lowenstein jest starszą siostrą perkusisty Lifeguard Isaaca Lowensteina — aby nagrać cover singla Stone Roses „I Wanna Be Adored” na Unacceptable Color.

Przeczytaj artykuł „Młodzi ratownicy postpunkowi żyją marzeniem DIY”.

Wszystkie produkty prezentowane na Pitchfork są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednak gdy kupujesz coś za pośrednictwem naszych linków detalicznych, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Ratownik na Pitchfork Music Festival 2024

Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button