Entertainment

Ryan Reynolds ujawnia swoją ulubioną piosenkę Taylor Swift

Ryan Reynolds. Anthony Wallace/AFP

Ryan Reynolds' ulubiony Taylor Swift piosenka ma osobiste znaczenie.

Reynolds, 47 lat, podczas gry w zgadywanki z bliskim przyjacielem zdradził swój ulubiony utwór Deadpool i Wolverine współpracownik Hugh Jackman i reżyser Shawn Levy opublikowany przez Różnorodność w środę 10 lipca.

„No cóż”, zadrwił Reynolds, gdy Różnorodność poprosił Jackmana i Levy'ego o odgadnięcie jego ulubionej piosenki Swift, 34.

Ujawniając swój ulubiony utwór „Betty”, dodał: „Jestem w swoim Folklor I Na zawsze era.”

Promocja wewnątrz przyjaźni Taylor Swift z Blake Lively i Ryanem Reynoldsem

Powiązany: Przyjaźń Taylor Swift z Blake Lively i Ryanem Reynoldsem: Zdjęcia

Zauważono: przyjaźnie Taylor Swift z Blake Lively i Ryanem Reynoldsem z roku na rok stają się silniejsze. Lively po raz pierwszy publicznie ujawniła, że ​​jest fanką Swift we wrześniu 2015 r., po tym jak została oskarżona o rzucanie cienia na piosenkarkę i autorkę tekstów. „…Więc okazuje się, że to NIE BYŁA sesja wideo do coveru Bad Blood Johna Legenda” – powiedziała aktorka […]

„Betty”, która znalazła się na nagrodzonym Grammy albumie Swift z 2020 r. Folklorwymienia trzy nazwiska Reynoldsa i jego żony Blake ŻywyDzieci: Betty (4 lata), Inez (7 lat) i James (9 lat).

Jackman i Levy błędnie odgadli ulubiony utwór Reynoldsa, chociaż Deadpool i Wolverine reżyser był blisko. Levy zgadł „Gorgeous”, który pojawia się w filmie Swift Reputacja albumu, w którym gościnnie użyczył głosu Reynolds i najstarsze dziecko Lively, James.

Jakie zaskakujące piosenki wykonała Taylor Swift na trasie koncertowej Eras w Amsterdamie
Áldara Zarraoa/Getty Images

Jackman z kolei upierał się, że odpowiedź brzmi: „Nigdy, przenigdy nie wrócimy do siebie”, zauważając, że Reynolds „zaśpiewała mi tę piosenkę ostatniego dnia zdjęć”.

„Zaśpiewałeś mi to prosto w twarz” – Jackman zwrócił się bezpośrednio do Reynoldsa.

„Betty” to nazwa, przy której po raz pierwszy publicznie ujawniono imię Betty.

„Myśleliśmy, że to było całkiem, cholernie niesamowite” – Reynolds wspominał ten moment w wywiadzie dla SiriusXM z sierpnia 2021 r. „Wciąż tak myślimy. Nadal idę ulicą i kręcę głową, myśląc: „Nie mogę uwierzyć, że to się stało”.

Reynolds, Lively i trójka z ich czwórki dzieci zostały zauważone w kilku domach Swifta Trasa Eras koncerty. Gwiazdy uczestniczyły w następujących po sobie koncertach w Madrycie 29 i 30 maja.

Blake Lively i Ryan Reynolds Inner Circle Taylor Swift Gigi Hadid i inni 292

Powiązany: Blake Lively i Ryan Reynolds: Inner Circle: Kompletny przewodnik

Blake Lively i Ryan Reynolds uwielbiają spędzać czas ze znajomymi i rodziną, kiedy nie są zbyt zajęci własną karierą. Ich przyjaźń z Taylor Swift od lat trafia na pierwsze strony gazet. Po tym, jak Lively poznała Swift w 2015 r., małżonkowie świętowali 4 lipca na jej niesławnej imprezie w 2016 r. Przyjaźń pary […]

„Zaraz jadę na koncert w Madrycie” – powiedział Reynolds na antenie Dzisiaj wcześniej w tym miesiącu. „Moja żona i dzieci były w pięciu z nich, teraz w pięciu lub sześciu. Uwielbiają to, są zafascynowane. To będzie mój pierwszy raz, ponieważ przez ostatnie półtora roku byłem uwięziony w nieustannej bańce pracy i to jest problem”.

W maju 2023 r. Swift złożyła również słodkie życzenia dzieciom pary Trasa Eras stop. „Jest kilka postaci [in ‘Betty’] że tak naprawdę, ciekawostka, nazwałam je na cześć prawdziwych osób w moim życiu, które kocham bardziej niż cokolwiek innego,” zdobywczyni nagrody Grammy wykrzyknęła, przedstawiając „Betty” podczas pokazu, zgodnie z materiałem filmowym w mediach społecznościowych. „I ich imiona to James, Inez i Betty.”

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button