News

Sight & Sound współpracuje, aby zaprezentować swoją pierwszą transmisję NA ŻYWO w kinach w całym kraju, dzięki uprzejmości Fathom Events

Tylko przez jeden weekend możesz być świadkiem ożywienia zupełnie nowej oryginalnej produkcji DANIEL — NA ŻYWO na dużym ekranie począwszy od piątku 30 sierpnia.

Po dekadzie przenoszenia spektakularnych doświadczeń teatralnych ze sceny na ekran, SiGht & dźwięk współpracuje z Wydarzenia Fathom zrobić coś, czego Sight & Sound nigdy wcześniej nie zrobiło — transmitować produkcję NA ŻYWO do kin w całym kraju.

„Wiemy, że nie każdy może do nas przyjść, więc chcemy zabrać show do nich” — mówi Katie Miller, dyrektor ds. rozwoju marki. „Mamy nadzieję, że będziemy nadal tworzyć doświadczenia wykraczające poza naszą scenę i zgromadzimy ludzi, aby byli świadkami, jak Biblia ożywa w zupełnie nowy sposób!”

Transmisja na żywo ze sceny Lancaster, PA w piątek 30 sierpniat, DANIEL — Na żywo! zabiera widzów w podróż u boku wiernego sługi i jego przyjaciół, Szadracha, Meszacha i Abed-Nega, którzy stawiają czoła naciskom ze strony króla i muszą podejmować niebezpieczne decyzje podczas wygnania w niebezpiecznym królestwie Babilonu.

„Znaleziony w Starym Testamencie Daniel jest najbardziej znany ze swoich żywych snów, ognistego pieca i niesławnej lwiej jamy. Ale gdy cztery lata temu zaczęliśmy tworzyć tę produkcję, to niezachwiana wiara Daniela w tych próbach zainspirowała serce naszej opowieści” – powiedziała Kristen Brewer, producentka DANIEL.

Dzięki ponad tuzinowi kamer obejmujących teatr z każdego kąta, w tym ze sceny i zza kurtyny, widzowie będą mieli miejsce w pierwszym rzędzie, aby obejrzeć każdy spektakularny moment DANIELA, który będzie się rozgrywał w czasie rzeczywistym. Oprócz występu, to specjalne wydarzenie transmitowane na żywo będzie zawierać ekskluzywne materiały bonusowe — wywiady zza kulis i wgląd w to, co jest potrzebne, aby ta historia ożyła na scenie.

„Mieliśmy zaszczyt współpracować z Fathom Events przy poprzednich premierach kinowych. Ale to pierwszy raz, kiedy transmitujemy na żywo do kin w całym kraju!” powiedział Miller. „Nie możemy się doczekać, aby podzielić się historią Daniela z widzami w całym kraju i mamy nadzieję, że jego potężna historia zainspiruje widzów w każdym wieku”.

Poprzednie współprace Fathom Events i Sight & Sound obejmują przebój kinowy o tematyce świątecznej „I Heard The Bells”, który w latach 2022 i 2023 zarobił ponad 5,6 mln dolarów w kasach kinowych.

Bilety na koncert DANIEL — Live! można kupić na stronie Wydarzenia Fathom lub w uczestniczących kasach kinowych. Aby uzyskać pełną listę lokalizacji kin, odwiedź stronę Fathom Events Website (teatry mogą ulec zmianie).

###

O Sight & Sound
Sight & Sound to firma opowiadająca historie, której pasją jest ożywianie prawdziwych historii odkupienia na scenie i ekranie, które ukazują moc Ewangelii. Od początku swojego istnienia jako wędrowny pokaz multimedialny w 1976 r. Sight & Sound zainspirowało ponad 30 milionów ludzi historiami z pism świętych i historii. Obecnie Sight & Sound prowadzi dwa teatry na żywo, zanurzając ponad milion osób rocznie w najnowocześniejszych oryginalnych produkcjach. W 2020 r. Sight & Sound uruchomiło platformę streamingową online, witając nową globalną publiczność z ponad 175 krajów na całym świecie. Ostatnio Sight & Sound rozszerzyło swoją działalność o filmy fabularne, debiutując na drugim miejscu w kinach w całym kraju. Siedziba Sight & Sound znajduje się w Lancaster w Pensylwanii, a w całej firmie pracuje ponad 800 pracowników. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.sight-sound.com.

O Fathom Events
Fathom jest uznanym liderem w branży rozrywkowej jako jeden z czołowych dystrybutorów treści do kin w Ameryce Północnej. Należący do AMC Entertainment Inc. (NYSE: AMC); Cinemark Holdings, Inc. (NYSE: CNK); i Regal, spółki zależnej Cineworld Group (LSE: CINE.L), Fathom prowadzi największą sieć dystrybucji kinowej, dostarczając szeroką gamę programów i doświadczeń widzom kinowym na najważniejszych rynkach USA i w ponad 45 krajach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.fathomevents.com.

Film towarzyszący temu ogłoszeniu jest dostępny pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=MyMG6c-qows

Kontakt:
Stephanie Lefever
Wzrok i dźwięk
717.790.6923
[email protected]

Zastrzeżenie: Poglądy i opinie wyrażone w tym artykule są poglądami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają oficjalną politykę lub stanowisko Religion News Service lub Religion News Foundation.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button