Entertainment

Siostra Aleca Baldwina płacze w sądzie podczas przemówień otwierających rozprawę

ROSS D. FRANKLIN/POOL/AFP przez Getty Images

Pierwszy dzień zeznań świadków w Alec BaldwinProces karny w Nowym Meksyku był pełen emocji.

Siostra Baldwina Beth Keuchler płakała podczas przemówienia otwierającego, gdy siedziała na sali sądowej, aby wesprzeć swojego brata, zgodnie z informacjami podanymi w środę 10 lipca, raport z Rozrywka dziś wieczorem.

Stefan [Baldwin] widziano, jak pocieszał swoją siostrę, która płakała podczas przemówienia otwierającego przesłuchanie” – powiedział informator.

Według doniesień trwało to aż do przerwy w procesie, kiedy „[Beth] i Stephen wyszedł na korytarz, gdzie Stephen kontynuował pocieszanie siostry, która była widocznie wzruszona, płakała i ocierała łzy.”

Alec Baldwin stanie przed sądem za nieumyślne spowodowanie śmierci w lipcu Co warto wiedzieć 221

Powiązany: Rozpoczyna się proces Aleca Baldwina za nieumyślne spowodowanie śmierci: co warto wiedzieć

Alec Baldwin stanie przed sądem za nieumyślne spowodowanie śmierci trzy lata po śmiertelnej strzelaninie na planie Rust. Baldwin, lat 66, został początkowo oskarżony o dwa przypadki nieumyślnego spowodowania śmierci w styczniu 2023 r. po tym, jak trzymał broń-rekwizyt, w której znajdowały się prawdziwe kule na planie filmu w Nowym Meksyku w 2021 r. […]

Źródło dodało, że Alec „dołączył do rodziny i przytulił siostrę”, zanim przerwa się skończyła.

Żona Aleca, Hilaria Baldwinoraz ich 21-miesięczna córka Ilaria — najmłodsze z siedmiorga dzieci pary — również byli obecni.

Rodzina Baldwinów płacze w sądzie podczas przemówień otwierających proces Aleca

Alec Baldwin rozmawia z siostrą Elizabeth Keuchler Ross D. Franklin – Pool/Getty Images

66-letni Alec jest sądzony za nieumyślne spowodowanie śmierci w wyniku śmiertelnej strzelaniny, do której doszło w październiku 2021 r. na planie jego nadchodzącego filmu Rdza. Operator filmowy Halina Hutchins został zabity na planie, gdy wystrzelił pistolet, który trzymał Alec. Jeśli zostanie skazany, Alecowi grozi do 18 miesięcy więzienia.

Zbrojmistrz filmu, Hannah Gutierrez-Reedzostał już skazany i wymierzono mu karę 18 miesięcy więzienia.

Yikes Odwiedź ponownie wszystkie kontrowersyjne momenty Aleca Baldwina na przestrzeni lat

Powiązany: Największe skandale i kontrowersje Aleca Baldwina na przestrzeni lat

Alec Baldwin miał swój udział w skandalach w ciągu swojego życia w oczach opinii publicznej. Od dwóch aresztowań po niesławną wiadomość głosową, którą zostawił córce Ireland Baldwin, absolwent 30 Rock często trafiał na pierwsze strony gazet ze względu na swoje kontrowersyjne zachowanie — i być może nigdy nie było to poważniejsze niż wtedy, gdy był zamieszany w śmiertelny […]

Prokurator specjalny Erlinda Ocampo Johnson w swoim przemówieniu otwierającym próbowała udowodnić, że Alec zachowywał się nieostrożnie na planie.

„Zobaczycie, jak używa tej broni jako wskaźnika, by wskazywać ludzi, by wskazywać rzeczy” – powiedziała, zgodnie z transmisją na żywo z rozprawy w Court TV. „Zobaczycie, jak naciąga kurek, kiedy nie powinien tego robić”.

„Zobaczysz, jak kładzie palec na spuście, chociaż nie powinien. Usłyszysz o licznych naruszeniach zasad bezpieczeństwa broni palnej przez tego oskarżonego i o tym, jak używał swojej broni palnej”.

Rodzina Baldwinów płacze w sądzie podczas przemówień otwierających proces Aleca

Stephen Baldwin i Hilaria Baldwin ROSS D. FRANKLIN/POOL/AFP przez Getty Images

Adwokat Aleca Alex Spiro odpowiedział, opisując środki bezpieczeństwa podjęte przez ekipę filmową, sugerując, że aktor miał wszelkie powody, by sądzić, że broń nie była załadowana. Powiedział, że „broń została dwukrotnie sprawdzona”, a ekipa „potwierdziła, że ​​była to zimna broń”, dodając, że Alec rzekomo nigdy nie został poinformowany o ostrej amunicji w komorze.

Spiro dodał: „Została sprawdzona i podwójnie sprawdzona przez osoby odpowiedzialne za zapewnienie bezpieczeństwa broni. Nie majstrował przy niej, nie ładował jej sam. Nie zostawił jej bez nadzoru”.

Alec wielokrotnie podkreślał, że to nie on nacisnął spust rekwizytu.

Oprócz oświadczeń wstępnych prokuratura wezwała swojego pierwszego świadka, zastępcę szeryfa Santa Fe Mikołaj LeFleurktóry jako pierwszy pojawił się na miejscu zdarzenia. Ława przysięgłych usłyszała również połączenie pod numer 911 wykonane bezpośrednio po strzelaninie.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button