Entertainment

Sophie Turner mówi, że album Taylor Swift „TTPD” „bardzo mi się podoba”

Joe Jonas, Sophie Turner i Taylor Swift. Getty Images (2)

Sophie Turner jest w porządku, przyznając, że jest wielką fanką Joe Jonas' była dziewczyna Taylor Swift.

Zanim Turner i Jonas zawarli związek małżeński w maju 2019 r. — i później powitali na świecie dwie córki — Jonas i Swift przeżyli swój własny burzliwy romans w 2007 r. Związek trwał niecały rok, zanim Jonas zerwał go w 27-sekundowej rozmowie telefonicznej ze Swift — jej słowa, nie nasze — a ona później skrytykowała go podczas występu w Program Ellen DeGeneres.

Ponad dekadę później, w maju 2019 r., Swift powróciła do talk-show i wyraziła żal z powodu obalenia Jonasa — zwłaszcza, że ​​po rozstaniu panowie nawiązali przyjaźń.

„Prawdopodobnie wtedy, gdy w twoim programie zacznę rzucać Joe Jonasem” – odpowiedziała Swift, gdy gospodarz Ellen DeGeneres zapytałem ją o „najbardziej buntowniczą rzecz”, którą zrobiła jako nastolatka. „To było za dużo. To było za dużo. Miałam 18 lat. Tak. Teraz się z tego śmiejemy, ale… to było pyskate. Po prostu takie nastoletnie rzeczy”.

Jonas ze swojej strony zareagował na jej wyznanie w programie ITV Lotaryngia później tego roku.

„To coś, z czym prawdopodobnie czułem się dość źle, kiedy byłem młodszy, ale pod koniec dnia, jakbym poszedł dalej” – powiedział Jonas. „Jestem pewien, że Taylor poszedł dalej, i to jest miłe, i wszyscy jesteśmy przyjaciółmi, i wszystko jest dobrze. Byliśmy tacy młodzi”.

Swift udowodniła już, że wszystko jest już przeszłością i nawet wysłała Jonasowi i Turnerowi prezent, gdy w 2020 roku urodziła się jej córka Willa. Po tym, jak Jonas złożył pozew o rozwód z Turnerem we wrześniu 2023 roku, Swift wzięła Gra o tron absolwentka wybrała się na kolację z okazji wieczoru panieńskiego w Nowym Jorku.

Turner z kolei wielokrotnie otwarcie mówiła o swojej miłości do Swift.

Przewijaj dalej, aby zobaczyć wszystkie momenty, w których Turner udowodniła, że ​​jest częścią fandomu Swiftie:

Dzielenie się jest dbaniem o innych

Turner i Swift mają podobny gust, jeśli chodzi o mężczyzn i modę. Po tym, jak Swift założyła czarną suknię Alexandre'a Vauthiera w 2016 r., Turner założyła ją na 30. urodziny męża w sierpniu 2019 r.

„Nie pamiętam, kto to zrobił, co jest okropne” – powiedział Turner w wywiadzie dla Elle Wielka Brytania w tamtym czasie. „Ale wiem, że Taylor Swift miała ją na sobie wcześniej na jakimś wydarzeniu i wyglądała w niej o wiele lepiej niż ja. Ale tak. To był prawdziwy wieczór przebieranek. To była świetna zabawa”.

Wzloty i upadki Taylor Swift i Joe Jonasa na przestrzeni lat

Powiązany: Wzloty i upadki Joe Jonasa i Taylor Swift na przestrzeni lat

Historia Taylor Swift i Joe Jonasa obfitowała w nieoczekiwane zwroty akcji. Burzliwy rozwód duetu trafił na pierwsze strony gazet w październiku 2008 r. Swift później ujawniła, że ​​Jonas zerwał z nią podczas 27-sekundowej rozmowy telefonicznej po trzech miesiącach związku. Następnie wylała swoje uczucia na temat muzyka Jonas Brothers […]

Bujanie się w rytm jej bangerów

Turner potwierdziła w 2021 roku, że między nią a Swift nie ma złej krwi — nawet gdy gwiazda popu śpiewa o swoim mężu w niezbyt pochlebnym świetle.

Gdy Swift przygotowywała się do wydania swojego albumu Bez strachu (wersja Taylor)wydała piosenkę „Mr. Perfectly Fine” — „utworowy utwór ze skarbca” napisany w 2008 roku, który najwyraźniej opowiada o Jonasie.

„Ja w 2020: życie jest spokojne, pisanie piosenek opartych na fikcji, aby uniknąć dramatu, poczucie się całkiem dorosłym” – napisała Swift na Twitterze tuż po wydaniu. „Moja muzyka z 2008 roku ze skarbca, głosem goblina: 'REELEEEEEEASE MR PERFECTLY FIIIIIIINE'”.

Choć tekst jest więcej niż niepochlebny — „Witaj, panie Casually Cruel / Panie Everything Revolves Around You / Od czasu twojego pożegnania jestem panią Misery / A ty jesteś panem Perfectly Fine” — Swift śpiewa w optymistycznym utworze — Turner nie miał problemu z pochwaleniem Swift za tę piosenkę.

„To NIE jest BOP”, napisała na swoim Instagramie Story obok zdjęcia, na którym słucha utworu na Spotify. Swift udostępniła post na swoich mediach społecznościowych, pisząc: „Na zawsze zginam kolana przed moją królową północy”.

Za każdym razem, gdy Sophie Turner udowodniła swój status Swiftie podczas małżeństwa z Joe Jonasem

Joe Jonas i Sophie Turner. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Spójrz, co jej zrobiłeś

Po tym, jak Taylor wydała swój reedycyjny album Czerwony (wersja Taylora) w październiku 2021 r. Turner opublikowała zdjęcie, na którym ma na sobie „CZERWONY” pierścionek i szalik — nawiązując do ballady Swift „All Too Well”.

„Wcale nie czuję się dobrze, @TaylorSwift” – napisała na swoim Instagramie.

Karma zabiera wszystkich swoich przyjaciół na szczyt

Turner udowodniła, że ​​jest prawdziwą wspierającą królową — i Swiftie — kiedy pojawiła się, aby dopingować Swift podczas jej występu w listopadzie 2021 r. Sobotnia noc na żywo(Na obronę Jonasa należy dodać, że on też tam był.)

Po występie Swift trio bawiło się razem z Blake Żywy, Ryan Reynolds I Zlew Sadie w nowojorskiej dzielnicy L'Avenue.

Za każdym razem, gdy Sophie Turner udowodniła swój status Swiftie podczas małżeństwa z Joe Jonasem

Taylor Swift Dimitrios Kambouris/Getty Images

Dziewczęca z 1989 roku

Turner zachwycał się czwartym albumem studyjnym Swift, 1989w transmisji na żywo na TikToku z sierpnia 2022 r.

„[1989 is] dosłownie jeden z moich ulubionych albumów wszech czasów”, powiedziała Turner fanom. Jonas pokazał swoje własne kolory Swiftie, powtarzając jej sentyment: „1989 jest niesamowity. Bangers”, zgodził się.

Turner ujawnił także mało znany fakt dotyczący albumu Swift z 2017 r., Reputacjamówiąc Jonasowi, że „było to częściowo inspirowane Sansą i Arią Stark”. (Turner grał Sansę Stark w Gra o tron.)

„Naprawdę?” odpowiedział Jonas. „To takie fajne.”

Fajnie z supergwiazdami

Turner żartobliwie zaczepiała męża na koncercie Jonas Brothers w sierpniu 2023 r. Po udziale w koncercie otwierającym trasę w Nowym Jorku, zabrała się do Instagram aby podzielić się bransoletkami przyjaźni, które zebrała od fanów — na jednej z nich widniał napis „Pan Idealnie W Porządku”.

Za każdym razem, gdy Sophie Turner udowodniła, że ​​jest Swiftie
Getty Images(2)

Gęsty jak złodzieje ze swoją byłą żoną

Kilka tygodni po tym, jak Jonas złożył pozew o rozwód z Turner we wrześniu 2023 r., ona i Swift zostały zauważone na kolacji w Nowym Jorku na wieczorze panieńskim. Kobiety szły ramię w ramię, wychodząc z włoskiej restauracji Via Carota w West Village na Manhattanie, zanim udały się do drugiego lokalu, udowadniając, że ich przyjaźń nie zależy od ich wzajemnego związku z Jonasem.

Turner później zidentyfikowała Swift jako jedną ze swoich największych fanek po tym, jak rozbiła się w nowojorskim mieszkaniu muzyka podczas jej rozwodu. „Taylor była dla mnie w tym roku absolutną bohaterką” – zachwycała się Turner Brytyjski Vogue w czerwcu 2024 r. „Nigdy nie byłem nikomu bardziej wdzięczny niż jej, ponieważ przyjęła moje dzieci i mnie, zapewniając nam dom i bezpieczną przestrzeń”.

Za każdym razem, gdy Sophie Turner udowodniła swój status Swiftie po ślubie z Joe Jonasem 538
Dzięki uprzejmości Sophie Turner/Instagram

Tutaj nie ma okrutnych lat

Turner był jedną z wielu gwiazd pierwszej ligi obecnych na Swifta Trasa Eras przedstawia w Londynie w czerwcu 2024 r. „🌞 słońce, seks i podejrzliwi rodzice 🌞” – napisał Turner pod serią zdjęć z tego miesiąca, w tym dwoma zdjęciami tłumu na stadionie Wembley.

Kiedy Swift zakończyła swój trzydniowy koncert w Londynie, zauważono ją z chłopakiem Travis Kelce w klubie Chiltern Firehouse, dostępnym tylko dla członków. Turner i jej chłopak, Sokołowy Pearsonrównież byli obecni, aby świętować udane pokazy.

Członek Wydziału Poetów Torturowanych

Podczas gdy Turner powiedział Bazar harfara w lipcu 2024 r., że jej ulubioną „erą” jest „1989 za każdym razem, kochanie”, ujawniła, że ​​płyta Swift z 2024 r. Wydział Torturowanych Poetów„w tej chwili naprawdę ma nade mną dobrą kontrolę”.

Aktorka wyznała również, że przeżyła „niesamowite, niesamowite” przeżycie oglądając występ Swift w Londynie kilka tygodni wcześniej.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button