Sports

Steph Curry dzieli się swoimi przemyśleniami na temat swojej wirusowej pozy w zwycięstwie nad Kanadą

(Zdjęcie: Ethan Miller/Getty Images)

Gra jest zawsze lepsza, gdy Stephen Curry dobrze się bawi, a gwiazda Golden State Warriors bawiła się wczoraj wieczorem wyśmienicie.

Co jakiś czas Curry staje się sensacją w mediach społecznościowych, czy to ze względu na swoje hipnotyzujące zachowanie, niezrównane umiejętności strzałów, czy też intrygi.

Dlatego nie było wielkim zaskoczeniem, że pojawił się na boisku podczas zwycięstwa drużyny USA nad Kanadą.

Curry podbił internet po tym, jak przyjął zabawną pozę.

Po akrobatycznym wykonaniu Curry zsunął się na podłogę i wpatrywał się w aparat, trzymając się cały czas za głowę, jakby pozował do sesji zdjęciowej.

Zapytany o ten moment, który stał się już viralem, czterokrotny mistrz NBA stwierdził, że po prostu dobrze się bawił (za pośrednictwem Warriors w NBC Sports).

Opowiedział mediom o przedstawieniu, stwierdzając, że w rzeczywistości miał pewne trudności ze wstawaniem, więc pomyślał, że warto wykorzystać tę okazję jak najlepiej.

To jest Stephen Curry, którego każdy chce i chciałby oglądać na boisku, a w zeszłym sezonie nie mieliśmy okazji oglądać go zbyt często.

Warriors musieli zmierzyć się z poważnymi problemami, a Curry'emu wyraźnie częściej doskwierała frustracja.

Wypowiedział się mediom i zażądał więcej od siebie i swoich kolegów z drużyny, a przyszły sezon będzie kluczowy dla organizacji.

Nadal jest jednym z najlepszych graczy na boisku, ale będzie potrzebował większego zaangażowania ze strony swoich drugoplanowych graczy, aby wrócić na szczyt.

NASTĘPNY:
Pozycja Stepha Curry’ego po meczu drużyny USA staje się viralemSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button