Entertainment

Syn Nicolasa Cage'a, Weston, aresztowany na podstawie nakazu aresztowania za przestępstwo

Weston Cage i Nicolas Cage. Rodin Eckenroth/WireImage

Nicolas CageSyn Weston Cage Coppola został aresztowany na podstawie nakazu za przestępstwo, Tygodnik „Us Weekly” mogę potwierdzić.

Cage Coppola, 33 lata, został aresztowany przez LAPD Fugitives Department i osadzony w areszcie w środę 10 lipca w związku z rzekomym incydentem, który miał miejsce w kwietniu. Jego kaucja została ustalona na 150 000 dolarów, ale został zwolniony za kaucją, co potwierdził Departament Policji Los Angeles Nas.

Nas skontaktował się z zespołem Cage'a Coppoli.

Choć szczegóły incydentu nie są znane, jego matka, Christine Fultondoznała obrażeń twarzy w kwietniu, po tym jak przyjaciele Cage'a Coppoli rzekomo zwrócili się do niej o pomoc w związku z kryzysem psychicznym, który przeżywał tydzień wcześniej.

Fulton udostępnił oświadczenie dotyczące incydentu wkrótce po tym, jak wiadomość ta się ukazała, kwestionując
donosi, że przed rzekomą sprzeczką między nią a Cage’em Coppolą doszło do nieporozumienia.

„Przed incydentem Weston i ja nie kłóciliśmy się” – powiedział Fulton w oświadczeniu, zgodnie z Ludzie„W niedzielę 28 kwietnia kilku najlepszych przyjaciół Westona zwróciło się do mnie o pomoc, ponieważ Weston przechodził kryzys psychiczny”.

Syn Nicolasa Cage'a, Weston, aresztowany za rzekome napaść na matkę podczas kryzysu zdrowia psychicznego
Obrazy Bauer-Griffin/GC

Zauważając, że „działała szybko, aby zapewnić [Weston’s] „bezpieczeństwo” – kontynuowała aktorka – „Po moim przybyciu przywitał mnie mój syn, który wyraźnie znajdował się w stanie załamania nerwowego, co z kolei przerodziło się w koszmarne przeżycie”.

Dodała: „Zawsze wspierałam pomoc mojemu synowi w jego zmaganiach ze zdrowiem psychicznym. Robię wszystko, co w mojej mocy, aby zapewnić mu dalsze wsparcie, którego potrzebuje”.

Cage Coppola na przestrzeni lat wielokrotnie popadał w konflikt z prawem.

Przewodnik rodzinny Nicolasa Cage'a Poznaj 3 dzieci aktora i ich matki 487

Powiązany: Przewodnik rodzinny Nicolasa Cage’a: Poznaj trójkę dzieci aktora i ich matki

Daniele Venturelli/WireImage Nicolas Cage jest kochającym ojcem trójki dzieci. Cage został ojcem po raz pierwszy w grudniu 1990 r., kiedy aktor powitał syna Westona z byłą dziewczyną Christiną Fulton. Po narodzinach Westona Cage i Fulton nie byli już romantycznie związani. Cage związał się z Patricią Arquette, z którą był żonaty od […]

W 2017 roku został aresztowany pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu i ucieczki z miejsca wypadku po uderzeniu w znaki stop, znak drogowy, zaparkowane samochody i wiele skrzynek pocztowych, a następnie uderzeniu w drzewo i ucieczce z miejsca zdarzenia, zgodnie z informacjami policji. Nie został oskarżony o ucieczkę z miejsca wypadku.

Cage Coppola został również aresztowany pod zarzutem przemocy domowej w 2011 r. wraz ze swoją byłą żoną Nikki WilliamsWedług doniesień, zaprzeczył „atakowi” żony w oświadczeniu opublikowanym wówczas na Facebooku. wiadomości ABC.

Cage Coppola jest jednym z trójki dzieci Cage'a. Skarb narodowy gwiazda jest także ojcem 18-letniego Kal-El Coppoli, którego dzieli ze swoją trzecią żoną, Alicja Kimi córką August Francescą Coppola Cage, 1, którą dzieli z obecną i piątą żoną Riko Shibata.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button