News

Szczątki ludzkie znalezione w walizkach na moście w Wielkiej Brytanii, rozpoczęło się polowanie: policja

Policjanci powiedzieli, że rozmawiali z kierowcą taksówki, która zawiozła mężczyznę na most. (Plik)

Londyn:

Brytyjska policja wszczęła obławę po znalezieniu na moście wiszącym Clifton w Bristolu, w południowo-zachodniej Anglii, dwóch walizek, w których prawdopodobnie znajdowały się ludzkie szczątki.

Policja poinformowała, że ​​otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie z walizką, który zachowywał się podejrzanie na moście tuż przed północą w środę, ale kiedy przybyli, mężczyzna już odszedł, zostawiając walizkę. W pobliżu znaleziono również drugą walizkę.

Policja Avon i Somerset w oświadczeniu opublikowanym w czwartek poinformowała, że ​​przypuszcza się, iż w walizkach znajdują się szczątki ludzkie.

„To bardzo niepokojący incydent i w pełni zdaję sobie sprawę z obaw, jakie wywoła on w naszych społecznościach” – powiedział p.o. komendanta Bristolu Vicks Hayward-Melen.

„Naszym priorytetem jest zlokalizowanie mężczyzny, który zabrał walizki na most, zidentyfikowanie ciał i poinformowanie ich najbliższych”.

Policja powiedziała, że ​​rozmawiała z kierowcą taksówki, która zabrała mężczyznę na most i przejęła pojazd. Most, rozciągający się nad wąwozem Avon i rzeką Avon, jest zamknięty, podczas gdy śledczy badają teren.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli Bristolu, most wiszący, został zbudowany w oparciu o projekt znanego XIX-wiecznego inżyniera Isambarda Kingdoma Brunela i otwarty w 1864 roku. Posiada status chroniony prawnie.

(Poza nagłówkiem, artykuł ten nie był edytowany przez zespół NDTV i został opublikowany za pośrednictwem kanału syndykowanego.)

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button