Entertainment

The Reveal prezentuje nową piosenkę „Linoleum Smooth to the Stockinged Foot”: Transmisja strumieniowa

Zespół The udostępnił swój nowy singiel „Linoleum Smooth to the Stockinged Foot” jako drugą zapowiedź Ożywienieich pierwszy nowy album od prawie 25 lat. Posłuchaj go poniżej.

„Linoleum Smooth to the Stockinged Foot” zostało napisane przez mózg The The, Matta Johnsona, w jego szpitalnym łóżku, podczas gdy był w morfinie, dochodząc do siebie po operacji ratującej życie. Przerażający i momentami dezorientujący utwór instrumentalny ucieleśnia doświadczenia Johnsona dzięki improwizowanym wkładom muzyków gościnnych: Sonyi Cullingford (skrzypce), Terry’ego Edwardsa (dęty), Gillian Glover (wokale wspierające) i Danny’ego Cummingsa (instrumenty perkusyjne).

Kup bilety tutaj

Towarzysząca utworowi wizualna obróbka łączy wszystko w całość za pomocą ekstremalnego zbliżenia twarzy Johnsona, gdy śpiewa: „Słabi są pogardzani przez bogatych/Nieustannie popychani, by szorowali ręce/Aby uderzali w garnki i walili w patelnie”. Obejrzyj poniżej wyreżyserowany przez Tima Pope’a teledysk.

Wyjdzie 6 września, Ożywienie będzie wspierany przez międzynarodową trasę koncertową rozpoczynającą się w Wielkiej Brytanii i Europie pod koniec sierpnia. Część północnoamerykańska obejmie przystanki w Atlancie, Nowym Jorku, Toronto, Chicago, Los Angeles i innych miejscach. Kup bilety tutaj.Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button