Entertainment

Vanna White rozprawia się z plotkami o związku Ryana Seacresta: „Przyjaciele na planie i poza nim”

MEGA/MEGA

Przez ponad cztery dekady, Pata Sajaka I Vanna Biała byli gospodarzami „Koła Fortuny” od 1983 r., ale ten rozdział dobiegł końca, gdy Sajak ogłosił przejście na emeryturę.

Niedługo potem ujawniono, że gospodarz „American Idol” Ryan Seacrest miała przejąć rolę, ale ostatnio pojawiły się plotki, że Vanna White rozważa opuszczenie „Koła fortuny” z powodu swojego związku z Seacrestem.

Jednak na początku tego tygodnia Vanna White umieściła na Instagramie wpis, który zdementował te plotki, pokazując, że obie są przyjaciółkami.

Plotki wokół Vanny White sugerują, że wycofuje się z gry w Ameryce

Vanna White na 16. dorocznym Balu Motyli Chrysalis
MEGA

Jak wcześniej informował serwis The Blast, osoba z wewnątrz powiedziała: Codzienna pocztaże aktorka nie przepada za Seacrestem i rozważa opuszczenie programu przed końcem swojego kontraktu w 2026 roku.

„Vanna odchodzi z programu, gdy kończy się jej kontrakt, ale jest w niej coś, co chce odejść wcześniej” – powiedział informator. „To po prostu bardzo trudne, żeby to zrobić bez Pat. Ona po prostu nie współgra z Ryanem tak, jak współgrała z Patem, i nikt tak naprawdę nigdy się tego po niej nie spodziewał. Po prostu nie ma szans, żeby mogła”.

„Ona wie, że program musi pójść w innym kierunku i trafić do młodszej grupy demograficznej. Chce, aby program był kontynuowany” – dodał informator. „Będzie to wymagało młodszej prowadzącej, kogoś, kto będzie dla Ryana tym, kim była dla Pat”.

Jednak ostatni wpis na Instagramie zdaje się sugerować co innego.

„Przyjaciele na wizji i poza nią”

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Vanna White (@officialvannawhite)

Para, która jest „przyjaciółmi na planie i poza nim”, niedawno wspólnie zjadła jeden ze swoich ulubionych posiłków: kurczaka z kluskami! W odpowiedzi na słodki post White'a na Instagramie, na którym widać parę siedzącą przy stole, Ryan Seacrest powiedział: „Zawsze gratka! Oto więcej zabawnych chwil i pysznych kąsków”.

To nie pierwszy raz, kiedy Seacrest skomentował swój związek z White. Wcześniej w tym roku wyraził, że nowa praca jako gospodarza pozwala mu „pracować z legendarną Vanną White”.

„Oglądałem ten program przez całe życie i oglądałem go tak często, jak mogłem jako dorosły i jako dziecko” – przyznał prowadzący „Idol”. „Myślę, że ten program znaczy tak wiele dla wielu ludzi. To część ich życia, lubią się spotykać pod koniec dnia i próbować rozwiązywać zagadki”.

Vanna White mówi, że Ryan Seacrest jest „takim miłym facetem”

Pat Sajak opuszcza „Koło fortuny”

MEGA

67-letnia autorka listów do „Koła fortuny” powiedziała wcześniej, że rozmawiała z Ryanem Seacrestem wkrótce po tym, jak dowiedziała się, że przejmie rolę gospodarza.

„Znam Ryana — jest profesjonalistą, jest dobry w tym, co robi, jest miły. Myślę, że będzie dobrze. Jest takim miłym facetem i kocha to, co robi” — powiedziała w zeszłym roku, per Termin ostateczny.

Seacrest powiedział później: „Jestem naprawdę zaszczycony, że mogę iść w ślady legendarnego Pata Sajaka. Mogę powiedzieć, podobnie jak reszta Ameryki, że oglądanie Pata i Vanny na ekranach naszych telewizorów przez bezprecedensowe 40 lat było dla nas zaszczytem i czystą radością, sprawiając, że uśmiechaliśmy się każdej nocy i czuliśmy się z nimi jak w domu”.

Ryan Seacrest opowiada o zastąpieniu Pata Sajaka w „Kole fortuny”

Ryan Seacrest na festiwalu muzycznym iHeartRadio 2022

MEGA

Kiedy po raz pierwszy ogłoszono, że Seacrest przejmie stanowisko Sajaka, przyznał: „Nikt nigdy nie będzie w stanie zrobić tego, co zrobił Pat”.

„On jest niesamowity” – powiedział gospodarz „American Idol” Ludzie wcześniej w tym roku. „Uczynił ten program czymś tak wyjątkowym przez tak długi czas i wykonał tak bezproblemową, niezwykłą pracę, że nikt nie może być nim”.

„Czy więc czuję presję? Jasne” – dodał. „Ludzie uwielbiają go oglądać. Chcę, żeby nadal go uwielbiali oglądać, i mam nadzieję, że wykonam świetną robotę”.

Pat Sajak powraca do „Koła fortuny”

Pat Sajak w szarym garniturze

MEGA

W zeszłym roku uczestnik „Koła Fortuny” ogłosił, że po czterech dekadach odchodzi z amerykańskiej piłki nożnej.

„Cóż, nadszedł czas” – powiedział Sajak w oświadczeniu zeszłego lata. „Postanowiłem, że nasz 41. sezon, który zaczyna się we wrześniu, będzie moim ostatnim. To była wspaniała jazda i będę miał więcej do powiedzenia w nadchodzących miesiącach. Dziękuję wam wszystkim”.

Chociaż zakończył już regularne prowadzenie „Koła fortuny”, według Reporter z HollywoodPat Sajak powróci na scenę po raz ostatni w roli gospodarza programu „Celebrity Wheel of Fortune” stacji ABC, którego premiera odbędzie się 7 października.Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button