Entertainment

Victoria i David Beckham świętują 13. urodziny córki Harper

Harper Beckham, David Beckham i Victoria Beckham. Samir Hussein/WireImage

Wiktoria I Dawid BeckhamCórka pana Harper dorasta!

Para uczciła 13. urodziny Harper słodkim hołdem zamieszczonym w mediach społecznościowych w środę 10 lipca.

„Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojej najlepszej przyjaciółki” – wykrzyknęła 50-letnia Wiktoria pierwszy z trzech szczerych postów za pośrednictwem Instagrama. „Jesteś słodka i miła, a twój uśmiech rozgrzewa nasze serca każdego dnia”. Nazywając Harper „naszym wszystkim”, dodała, że ​​„jesteśmy tak dumni z szczęśliwej, pięknej, utalentowanej młodej damy, którą się stajesz. Kochamy cię tak bardzo”.

Projektantka mody i jej mąż osobno zamieścili ten sam montaż wideo — ustawiony na Bruno Mars„Just the Way You Are” — Harper na przestrzeni lat: jako małe dziecko uczące się chodzić, jako mała baletnica, grająca w piłkę nożną z tatą Davidem (49 lat) i pozująca do rodzinnych zdjęć z braćmi Brooklynem (25 lat), Romeo (21 lat) i Cruzem (19 lat).

Album rodzinny Davida Beckhama i Victorii Beckham - ich najlepsze zdjęcia z dziećmi - 043

Powiązany: Album rodzinny Davida Beckhama i Victorii Beckham z dziećmi: zdjęcia

David Beckham i Victoria Beckham zawarli związek małżeński w 1999 roku, w tym samym roku zaczęli powiększać rodzinę i od tamtej pory dokumentują swoją rodzicielską podróż. Po narodzinach najstarszego syna Brooklyna para powitała na świecie synów Romeo i Cruza oraz córkę Harper. Oboje są „naprawdę praktyczni”, jeśli chodzi o rodzicielstwo, […]

„Wszystkiego najlepszego z okazji 13. urodzin dla mojej ślicznej córeczki” – napisał David na swoim własnym stanowisku„Tata jest z ciebie taki dumny”. Dodał, że Harper „wyrosła na miłą, hojną i piękną młodą damę z najbardziej niesamowitym sercem i najbardziej niesamowitym uśmiechem, który wszyscy tak bardzo kochamy”.

Później tego samego dnia Victoria dodała drugi klip Harper taniec do utworu „September” zespołu Earth, Wind & Fire, siedząc w samochodzie. „Tak… Ona ma to po mamie!!!” – napisała była Spice Girls pod nagraniem, dodając śmiejące się emotikony. „Kochamy cię Harper Seven!! Nigdy nie przestawaj się uśmiechać ani TAŃCZYĆ!!!”

(Drugie imię Harpera, Seven, ma szczególne znaczenie, ponieważ jest to numer koszulki Davida, gdy grał w piłkę nożną — lub futbol amerykański w Wielkiej Brytanii — w Manchesterze United, drużynie swojego rodzinnego miasta.)

A w swoim trzecim wpisie z okazji urodzin Harper Victoria pokazała spinacz Dawida, który ją przytula, gdy jest młodsza i śpiewa razem z nią Michael Jackson„The Girl Is Mine”. Tagując Davida w podpisie, napisała: „naprawdę jesteś i zawsze byłeś najlepszym tatą”.

Victoria Beckham dziękuje Davidowi za „specjalne” świętowanie 50. urodzin

Powiązany: Oś czasu związku Davida i Victorii Beckham

David i Victoria Beckham są jedną z najdłużej istniejących par w Hollywood i nie bez powodu: przeszli razem przez wiele. Od wychowywania czwórki dzieci — synów Brooklyna, Romeo i Cruza oraz córki Harper — po oskarżenia o niewierność i spekulacje o rozwodzie, pozostali zjednoczeni przez cały ten czas. Dziękujemy! Pomyślnie zapisałeś się. Zapisz się na newslettery […]

David podzielił się tą wzruszającą sceną na swoim blogu osobista siatka na Instagramie.

„Za każdym razem, gdy tatuś zmieniał ci pieluchę, tańczyliśmy do tej piosenki… NASZĄ PIOSENKĘ NA ZAWSZE” – napisał.

Na początku tego miesiąca Beckhamowie świętowali 25. rocznicę ślubu ubrany w fioletowe stroje ubrali się na imprezę po zawarciu związku małżeńskiego Zamek Luttrellstown w Irlandii w 1999 roku.

„Próbuję przypomnieć sobie, kiedy zdecydowałem się założyć fioletowy garnitur i nie wiem, kiedy to się stało” – wyjaśnił David w niedawnym serialu dokumentalnym Netflixa Beckham„Myślę, że po prostu poszłam za przykładem Victorii, ale o czym my myśleliśmy?”

Broniąc swoich wyborów strojowych, Victoria powiedziała: „Nie martwiliśmy się tym, co ludzie powiedzą. Po prostu chcesz wyrazić siebie, tacy właśnie byliśmy”.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button