Entertainment

Wewnątrz planu rodzicielskiego ciężarnej Cyganki Rose Blanchard i jej chłopaka Kena Urkera

Dzięki uprzejmości Gypsy Rose Blanchard/Instagram

W ciąży Róża cygańska Blanchard i chłopak Ken Urker planują przyjście na świat swojego pierwszego dziecka.

„Nie mogłabym być szczęśliwsza. Z Kenem oboje byliśmy bardzo świadomi tej odpowiedzialności i nigdy nie czułam, że nie chcę lub nie mogę wziąć tego na siebie razem z nim” – powiedziała Blanchard, 32 lata Ludzie w środę 10 lipca. „Zrobimy to razem. Będziemy rodzicami”.

Blanchard, która dzień wcześniej ogłosiła swoją ciążę za pośrednictwem serwisu YouTube, opowiedziała portalowi, jak ona i 31-letni Urker planują wychowywać swoje dziecko.

„Będzie musiał zostać w domu moich rodziców przez kilka dni i odwrotnie” – powiedział Blanchard o Urkerze. „Ale dopóki nie wyjdę z aresztu, nie mogę się do niego wprowadzić ani kupić domu. Więc będziemy musieli dostosować się do tego harmonogramu”.

Sarah Herron Zmarły syn Oliver nauczył mnie, jak być matką.jpg

Powiązany: Ogłoszenia ciążowe gwiazd w 2024 r.: Gwiazdy, które spodziewają się dziecka

Tak wiele gwiazd ogłosiło, że powiększą swoje rodziny, witając dzieci w 2024 roku. „Mała Miller-Holmes. Urodzona w czerwcu 2024 roku 🥹❤️”, napisały Emily Miller i Cam Holmes, absolwenci Too Hot to Handle, we wspólnym poście na Instagramie, aby ogłosić nowinę o swoim tęczowym dziecku 1 stycznia. (Para wcześniej podzieliła się […]

Blanchard wyszła z więzienia w grudniu 2023 r. na zasadzie zwolnienia warunkowego – została skazana na 10 lat więzienia za morderstwo swojej matki, Clauddine „Dee Dee” Blanchardktóry rzekomo znęcał się nad nią przez całe jej dzieciństwo — i mieszkał z ojcem Pręt i macocha Krystynadom w Luizjanie. Zwolnienie warunkowe Gypsy Rose kończy się za 11 miesięcy, w którym to momencie ona i Urker mają nadzieję wprowadzić się do ich rezydencji.

Termin porodu Gypsy Rose przypada na styczeń 2025 r., co oznacza, że ​​ona i Urker będą musieli podróżować między domami swoich rodziców przez pierwsze sześć miesięcy życia dziecka. Do tego czasu Gypsy dba o to, aby zdrowie jej i dziecka było na pierwszym miejscu. (Płeć dziecka ustaliła za pomocą badania krwi, ale nie podzieliła się jeszcze tą informacją publicznie).

„Upewniam się, że biorę witaminy prenatalne, ale przez wahania nastroju i objawy nie mam nawet czasu, żeby się z kimkolwiek porozumieć” – powiedziała Gypsy Rose Ludzie. „Byłem dość zajęty. Trudno było też zachować milczenie w tej sprawie. Chciałem to ogłosić na moich warunkach i w określony sposób, ale trzymanie tego w tajemnicy przez tak długi czas było niepokojące. Nie chciałem, żeby to wyciekło. Odebrałoby mi to radość z ogłaszania tego moim przyjaciołom, rodzinie i, ostatecznie, opinii publicznej”.

Oś czasu związku Gypsy Rose i Kena

Powiązany: Oś czasu związku Gypsy Rose Blanchard i Kena Urkera

Gypsy Rose Blanchard i Ken Urker zaczęli swoją relację jako przyjaciele korespondencyjni. Po filmie dokumentalnym HBO z 2017 r. Mommy Dead and Dearest Urker napisał do Blanchard „list wsparcia”, gdy była w więzieniu. Para utrzymywała kontakt, gdy Blanchard odbywała karę więzienia, a ostatecznie pocałowała się, gdy odwiedził ją w więzieniu. (Ona […]

Dodała: „Myślę, że każdy rodzic zastanawia się, czy jest gotowy. Obecnie chodzę na terapię dla zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia psychicznego i sprawdziłam wszystkie pola, aby upewnić się, że jestem stabilna. Mogę tylko powiedzieć, że mam silne wsparcie, a Ken i ja jesteśmy w bardzo dobrym miejscu”.

Gypsy Rose powiedziała wcześniej Tygodnik „Us Weekly” że chce zostać matką, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

„Myślę, że będę dobrą matką” – powiedziała w ekskluzywnym wywiadzie Nas w maju. „Myślę, że Ken byłby wspaniałym ojcem, zobaczymy więc, co przyniesie nam przyszłość”.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button